گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد ۲ رونمایی شد

گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد ۲ رونمایی شد

سامسونگ و بار دیگر یک گوشی با صفحه نمایش تاشو با فناوری های بسیار بزرگ و زیادی می باشد که به نوعی می توان گفت قابلیت های بسیار خاص و جذابی به همراه دارد که در عین خاص بودن بسیار فوق العاده و کارآمد می باشد.

این شرکت کره ای بار دیگر توانسته قدرت خود را در بازار گوشی های هوشمند اثبات کند و همین عملکرد باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی شده است که در بهترین حالت خود قرار داده شده است.

زد فولد ۲ نمایشی از قدرت کامل سامسونگ در ساخت یک گوشی هوشمند می باشد که در بهترین حالت ممکن خود انجام گرفته است و به نوعی می توان گفت یک اتفاق بسیار ایده آل و جذابی محسوب می شود که این شرکت توانسته آنرا عملی و اجرایی کند.

گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد ۲ تفاوت های بسیار زیادی با نسخه های قبلی خود دارد و با اختلاف بسیار بالا و زیادی توانسته تبدیل به یک محصول بسیار ایده آل و جذابی باشد که این شرکت در بهترین حالت ممکن برای کاربران خود توانسته به وجود بیاورد.

سامسونگ در ساخت گوشی های هوشمند خود بسیار حرفه ای می باشد و عملکرد قابل تحسین این شرکت باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار فوق العاده و هیجان انگیز برای این شرکت شده است که در بهترین حالت ممکن قرار دارد و اتفاق خاصی محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد 2

گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد ۲

سامسونگ در طراحی کلی این گوشی بهترین حالت ممکن را استفاده کرده و با ترکیب زد فیلپ و سامسونگ نوت ۲۰ اولترا یک ترکیب خوبی به وجود آورده که حاصل این شکل و شمایل می شود که با حالت خاصی همراه بوده و بسیار جذاب و ایده آل می باشد.

درکل این گوشی تبدیل به یکی از خاص ترین محصولات سامسونگ می باشد که حتی از نظر ظاهری بسیار خاص و جذاب تر از سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا می باشد که ساخته شده است و یک اتفاق بسیار مناسب و ایده آلی از خود به نمایش می گذارد.

نظر شما درمورد طراحی و شکل کلی و ساخت این گوشی چیست و آیا بنظر شما سامسونگ توانسته در بهترین حالت ممکن برای این گوشی یک حالت خاصی را به وجود بیاورد که بسیار ایده آل و از تمامی لحاظ فوق العاده و خاص باشد و یک محصول انقلابی محسوب شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر