گوشی نوکیا C3 در لیست گیک پنج دیده شد

گوشی نوکیا C3 در لیست گیک پنج دیده شد

یک گوشی میان رده و اقتصادی دیگر از نوکیا در لیست تنا و گیک پنج دیده شد که نشان می دهد نوکیا برنامه خاصی برای بازار موبایل های میان رده دارد و این یعنی اتفاقات بسیار جالب و خاصی برای این شرکت و سری محصولات نوکیا اتفاق خواهد افتاد.

شرکت نوکیا با عرضه گوشی های متنوع و جذابی توانسته کاربران زیادی را در این چند سال اخیر به دست بیاورد و همین روند مثبت و عالی این شرکت نشان می دهد در آینده ای نزدیک شاهد عرضه گوشی های هوشمند با قیمت های بسیار مناسب از سوی نوکیا خواهیم بود.

گوشی C3 در لیست گیک پنج رویت شد و برخی از اطلاعات این دستگاه نیز مشخص شدند که نشان می دهد به زودی اتفاقات بسیار فوق العاده ای در راه باشد که واقعا هم می توان گفت حالت های بسیار مناسبی را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

گوشی نوکیا C3 یک محصول اقتصادی از سوی نوکیا محسوب می شود که به زودی شاهد عرضه آنها به بازار های جهانی خواهیم بود که حالتی بسیار مناسب و خاصی را از خود به نمایش خواهند گذاشت که می تواند حالت مناسبی را به همراه داشته باشد.

نوکیا تمام توان خود را برای عرضه گوشی های هوشمند با کارایی بسیار بالا گذاشته و در این راه نیز موفقیت های بسیار بزرگی را به دست آورد و حالا شاهد عرضه یک گوشی با نام C3 هستیم که نشان از میان رده بودن و پایین رده بودن این گوشی جدید دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
مشخصات احتمالی گوشی نوکیا C3

مشخصات احتمالی گوشی نوکیا C3

بهره گیری از اندروید ۱۰ شاید نکته قوت این گوشی محسوب شود اما بهره گیری از حافظه دو نوع رم در اندازه های ۲ گیگابایتی و ۳ گیگابایتی شاید کمی تفاوت را به این گوشی پایین رده نوکیا اضافه کند که می تواند انتخاب خوبی برای این رده از گوشی ها باشد.

صفحه نمایش ۵ اینچی به همراه باطری ۳ هزار میلی آمپر ساعتی از دیگر مشخصات فنی این گوشی هوشمند محسوب می شود که توسط نوکیا در این گوشی به احتمال زیاد قرار داده شود که یک انتخاب میان رده و متوسط برای نوکیا خواهد بود.

دوربین اصلی ۸ مگاپیکسلی به همراه دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی با کیفیت پایین به همراه حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی نشان از پایین رده بودن و یک گوشی اقتصادی جدید از سوی شرکت نوکیا برای بازار های جهانی دارد که برای مخاطبان هدف خود می تواند مناسب باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر