گوشی های جدید سامسونگ ۴۴ درصد سود شرکت را افزایش داده اند

شرکت کره ای سامسونگ الکترونیک قبلا نتایج مقدماتی مربوط به سه ماهه اول را همانطور که توسط رویترز ذکر شده منتشر کرده است، اما مشخص نکرده است که چه میزان از درآمد مربوط به مناطق خاص فعالیت دریافت شده است.

سود عملیاتی شرکت در سه ماهه اول ۸.۳ میلیارد دلار در مقایسه با مدت مشابه سال پیش افزایش یافته است که مربوط به افزایش ۴۴ درصدی است. درآمد هم با ۱۷ درصد افزایش به ۵۸.۲ میلیارد دلار رسید.

عملکرد مالی سامسونگ در سال جاری بیش از انتظار تحلیگران بود، اما آنها اظهار داشتند که یخ زدگی فوریه در تگزاس به تجارت این شرکت آسیب می رساند، که باعث شد ۲۰ درصد کاهش یابد و به ۳.۲ میلیارد دلار برسد. با این حال، کارشناسان انتظار دارند که در سه ماهه دوم افزایش قیمت حافظه سود را به رشد بازگرداند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گوشی های جدید سامسونگ ۴۴ درصد سود شرکت را افزایش داده اند

پیش سفارشات سری گلکسی S21
گوشی های جدید سامسونگ ۴۴ درصد سود شرکت را افزایش داده اند

طبق پیش بینی های غیر رسمی، در سه ماهه اول سامسونگ ۷۶ میلیون گوشی هوشمند را حمل کرده است. که بسیار بیشتر از سه ماهه چهارم سال قبل است. رونمایی از سری گلکسی S21 و همچنین سیاست های تهاجمی قیمت غول کره ای، که برای سهم بازار هواوی مجبور شد با شرکت های چینی رقابت کند، به این رشد کمک کرد. تجهیزات تلویزیون هم همچنان در زمره کالا های محبوب آن باقی مانده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر