گوشی های جدید نوکیا در طی تصاویری فاش شدند

HMD گلوبال به دلیل همه گیر شدن کویید ۱۹ مجبور شد چندین رونمایی خود را به تعویق بیاندازد. با شروع نیمه دوم سال ۲۰۲۰، و بسیاری از بازار ها فعالیت خود را از سر گرفتند، این شرکت فنلاندی آماده رونمایی گوشی های جدید خود است.

اخیرا نوکیا برای توهین به عرضه گوشی های هوشمند جدید در بازار هند به توییتر رفت. علاوه بر دستگاه های هوشمند جدید، این شرکت همچنین آپدیت خواهد کرد. نمونه کار هایی از گوشی های اساسی که دارای قابلیت اتصال به شبکه ۴G هستند.

نوکیا هند دستگاه هایی جدیدی را در تاریخ ۲۵ اوت فاش می کند و با قضاوت با پوستری را درز می کنیم که انتظار داریم اولین نوکیا C3 در این کشور به همراه ویژگی جدید باشد.

با وجود دستگاه قریب الوقوع، این شرکت پیش از پایان سال رویداد های رونمایی خود را ادامه خواهد داد و احتمالا شاهد گوشی های هوشمند با ویژگی هایی بیشتری خواهیم بود. جزئیات و ارائه دهنده گوشی هایی با ویژگی ۴g نوکیا به صورت آنلاین ظاهر شده است.

گوشی های جدید نوکیا

یکی از محصولات فاش شده نوکیا ۲۱۵ است که به احتمال قریب به یقین یک نوکیا ۲۱۵ (۲۰۲۰) یا نوکیا ۲۱۵ ۴g عرضه می شود. احتمالا به عنوان مقرون به صرفه ترین گوشی ۴g در سبد گوشی های نوکیا ارائه خواهد شد. با این حال، این گوشی بدون دوربین خواهد آمد.

مورد بعدی نوکیا ۲۲۵ است که در رندر ها مشاهده می شود. نوکیا ۲۲۵ با ۴g عرضه خواهد شد و دیگر گوشی ها دارای ویژگی های متفاوت خواهند بود که هنوز ناشناخته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
گوشی های جدید نوکیا

در گزارش مربوطه آمده است که نوکیا ۲۲۵ با شماره مدل های TA-1316 و TA-1282 گواهی FCC را دریافت کرداند. تاریخ نمایش نشان می دهد که قرار بود هر دو دستگاه در تاریخ ۳ آگوست وارد بازار شوند. با این حال، HMD به دلیل همه گیر کووید ۱۹ مجبور شد آنها را به بعد موکول کند.

گوشی های جدید نوکیا

متاسفانه، ما اسم گوشی سوم جدید این شرکت را نداریم. این دستگاه دارای کد گذاری Nokia Leo Basic است. علاوه بر این انتظار می رود پشتیبانی از واتساپ و فیسبوک هم ارائه شود که مطمئنا یک مزین برای دستگاه های این نوع است.

همچنین با یک دکمه اختصاصی در کنار گوشضی که احتمالا یک دکمه برای دستیار گوگل است هم آمده است. هر سه گوشی احتمالا با KaiOS عرضه می شوند.

جزئیات دیگر مثل قیمت و تاریخ رونمایی در زمان نوشتن این پست در دست نیست. ولی انتظار می رود که در روز های آینده شاهد افشای اطلاعات بیشتر این گوشی باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر