گوشی های ۵G بلک بری تا سال آینده عرضه می شوند

گوشی های ۵G بلک بری تا سال آینده عرضه می شوند

همانطور که در اخبار و اطلاعاتی که در چند روز گذشته از سوی منابع معتبر و بسیار نزدیک به شرکت بلک بری اعلام کردند این شرکت در حال راه اندازی یک خط تولید بسیار قدرتمند و جذاب می باشد که باعث خواهد شد تا رقابت بازار موبایل جذاب باشد.

این شرکت قصد دارد با قدرت بسیار زیاد و با فناوری های بزرگ وارد رقابت شود که بسیار عالی و در عین حال فوق العاده و خاص می باشد که بلک بری را نسبت به دیگر شرکت های فناوری خاص و البته جذاب تر خواهد کرد.

وارد شدن بلک بری به بازار موبایل های هوشمند با فناوری های نسل جدید به همراه طراحی عجیب و خاص این شرکت می تواند رقابت را برای شرکت هایی همچون شیائومی و هواوی بسیار سنگین کند و شاید عملکرد مثبتی نیز به ثبت برساند.

گوشی های ۵G بلک بری از سال ۲۰۲۱ به طور رسمی وارد بازار جهانی خواهند شد و طبق گفته این شرکت چند مدل از دستگاه های این شرکت چند ماه آینده رونمایی خواهند شد و بعد از مدتی کوتاه وارد بازار های جهانی برای فروش رسمی خواهند شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

امیدواری این شرکت با نام بلک بری می باشد که پیشینه بسیار سنگین و قدرتمندی دارد و امیدوار است با داشتن چنین نامی بتواند شروع مناسبی را بعد از گذشت چند سال از عدم فعالیت در بازار موبایل های هوشمند عملکرد خاص و خوبی داشته باشد.

گوشی های 5G بلک بری

گوشی های ۵G بلک بری

این خط تولید با اهداف بسیار بزرگی انجام خواهد گرفت و این کار باعث به وجود آمدن حالت های بسیار مناسب و خاصی خواهد بود که از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری به ثبت خواهد رسید و اتفاق عالی و خاصی را از خود به نمایش خواهد گذاشت.

بلک بری می تواند با داشتن طراحی انقلابی و داشتن یک طرح مدرن و انحصاری بازار خوبی را به دست بیاورد که به نظر می رسد در این حوزه نیز بتواند توانایی های خود را به نمایش بگذارد که بسیار فوق العاده و خاص و جذاب خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر