گوشی های HTC دارای افت ۳۳ درصد ماهانه شده است

گوشی های HTC دارای افت ۳۳ درصد ماهانه شده است

شرکت اچ تی سی فروش ماهانه خود را منتشر کرده است که شاهد یک افت بسیار جالب و غیر قابل پیشبینی از سوی این شرکت تایوانی بوده ایم، این شرکت علی رغم اینکه قدرت تازه ای در سال ۲۰۲۰ برای فروش محصولات موبایلی خود به دست آورده بود دچار اختلال در فروش شد.

آمار منتشر شده از روند فروش این شرکت بسیار جالب نیست و یک شکست به تمام معنا را برای شرکت تایوانی در پی دارد، عواملی همچون کیفیت پایین محصولات و بازاریابی ناموفق باعث شده است تا شاهد اینگونه آمار بد و غیر تحمل از این شرکت باشیم.

این شرکت در ماه گذشته میلادی حدود ۱۴ میلیون دلار درآمد داشته است که نسبت به ماه ژانویه ۲۰۲۰ دچار افت ۳۳ درصدی بوده است که یک رقم بسیار بد و نه چندان جالب برای این شرکت بوده است که شاهد آن بوده ایم و  این نشان دهنده سخت بودن رقابت دارد.

گوشی های HTC به طور کلی روند نزولی را طی کرده اند و فروش چندان جالبی را به ثبت نرسانده اند و این یک خبر بسیار بد برای طرفداران و این شرکت می باشد که به طور موفقیت آمیز نتوانسته است فروش خود را انجام دهد و بازار هدف را به دست بیاورد.

اچ تی سی پیشینه بسیار قدرتمند در تولید تلفن های هوشمند دارد که در زمان خود به یکی از برند های مطرح دنیا تبدیل شده بود که متاسفانه به خاطر پایین آمدن کیفیت محصولات و اضافه شدن رقبای سر سخت مانند هواوی و سامسونگ دچار افت بسیار زیادی شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گوشی های HTC دارای افت 33 درصد ماهانه شده است

آمار بد گوشی های HTC

هنوز انتظارات بسیار زیادی از این شرکت تایوانی وجود دارد و بیشتر افراد منتظر عرضه و رونمایی گوشی جدید این شرکت می باشند که با معرفی آن دوباره این شرکت را جزو برترین برند های برتر دنیا در حوزه تلفن های هوشمند مشاهده کنند.

به نظر می رسد این احتمال کم باشد و اچ تی سی توان بازگشت به رقابت را نداشته باشد و قدرت کافی برای ماندن در رقابت با رقبای بسیار قوی و قدرتمند را نداشته باشد و در نتیجه دچار یک شکست بسیار سخت تر از گذشته شود.

هنوز آمار های این ماه منتشر نشده است و گفته می شود در اواخر همین ماه میلادی شاهد عرضه گوشی جدید HTC خواهیم بود که دارای قابلیت ها و کیفیت بسیار بالایی نسبت به سری های قبلی خواهد بود و این نشان دهنده یک رقبت جذاب در آینده ای نه چندان دور خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر