گوشی جدید هواوی با سیستم عامل هارمونی به زودی رونمایی می شود

به گفته برخی منابع، آخرین اخبار از زنجیره تامین بر این اشاره دارند که اکوسیستم HMS رشد سریعی دارند. به دلیل این و به دلیل فشار محیط خارجی، هواوی شروع به در نظر گرفتن برنامه های ترمینال خودمختار تر کرده است. این منبع گفته است که گوشی های هوشمند هواوی با سیستم عامل هارمونی کار می کنند.

همانطور که در گزارش مربوطه آمده است، هواوی از توسعه گوشی های هوشمند مبتنی بر سیستم هارمونی خودداری نکرده است. و یکی از دلایل اصلی تاخیر در رونمایی این است که اکوسیستم از برنامه های کمتری پشتیبانی می کند. همانطور که بعضی از شما ها هم در جریان هستید، موفقیت هر سیستم عامل با برنامه هایی که ارائه می دهد ارتباط دارد.

سیستم عامل ویندوز فون را در ذهنتان دارید، نرم و صاف تر بود و سخت افزار کمتری هم برای عملکرد بهتر داشت. اما توسعه دهندگان علاقه ای به ساخت برنامه و بازی برای این سیستم عامل نداشتند. بنابراین از بازار محو شد. هواوی این را درک می کند و نمی خواهد اشتباهات مایکروسافت را تکرار کند. اما از آنجا که اکو سیستم HMS به سرعت در حال رشد است، این مشکل تا حد زیادی برطرف شده است.

سیستم عامل هارمونی
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هواوی به طور مرتب نکات مربوط به گوشی های سیستم عامل هارمونی را مورد بررسی قرار می دهد

گفتنی است، در کنفرانس انفورماتیک چین در سال ۲۰۲۰ که در ۷ اوت برگزار شد، مدیر عامل شرکت مصرف کننده هواوی یو چنگدونگ فاش کرد که امسال محصولات ساعت هوشمند هواوی هم با سیستم عامل هارمونی همراه خواهند بود. وی افزود: همه محصولات هوش مصنوعی در آینده، از جمله رایانه های شخصی، تبلت و حتی گوشی های هوشمند ممکن است از سیستم عامل هارمونی استفاده کنند.

علاوه بر این، یو چنگدونگ پیش از این بار ها اظهار داشته است که اگر آنها نتوانند از سیستم اندرویدی استفاده کنند، مهاجرت هواوی به سیستم عامل هارمونی بسیار راحت است. این تنها چند روز طول خواهد کشید تا کاملا از اندروید به سیستم عامل خود تبدیل شود. علاوه بر این، یو چنگدونگ در کنفرانس IFA سپتامبر گذشته اظهار داشت که اگر گوشی های هواوی مجاز به استفاده از سرویس گوگل نباشند، استفاده از HMS را در نظر می گیرند.

یو چنگدونگ همچنین اظهار داشت که اکوسیستم HMS هواوی در حال حاضر تنها بعد از اندروید و iOS مقام سوم را در بین سه سیستم عامل برتر موبایل در عهده دارد. با ادامه توسعه، انتظار می رود HMS هواوی در آینده به محبوب ترین اکوسیستم در بازار جهانی تبدیل شود. علاوه بر این گالری برنامه (اپ گالری) با ادغام در اکوسیستم، سومین فروشگاه بزرگ برنامه در جهان بعد از اپ استور و پلی استور است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر