گوشی هواوی Y9a برای بازار ایران معرفی شد

گوشی هواوی Y9a برای بازار ایران معرفی شد

شرکت هواوی به طور رسمی وارد بازار ایران شده و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار مناسب و فوق العاده هوشمندانه از سوی این شرکت هستیم که قدرت هواوی را به کامل و انحصاری به نمایش می گذارد و می توانیم عملکرد این شرکت را مورد بررسی قرار دهیم.

هواوی با گوشی Y9a وارد بازار ایران شده و امید بسیار زیادی برای فروش این گوشی قدرتمند و بسیار ایده آل که نسبت به قیمت، مشخصات قابل قبول و بسیار مناسبی را از خود به نمایش گذاشته و می توان گفت عملکرد قابل قبول و بسیار مناسبی را به نمایش می گذارد.

این گوشی امروز طی مراسمی توسط هواوی در ایران رونمایی و معرفی شد، مشخصات کلی این محصول در بخش سخت افزار قابل قبول می باشد و می تواند نیاز کاربران را به طور کامل برطرف کند و این یعنی شاهد حالت های مناسب و بسیار ایده آل برای این شرکت خواهیم بود.

گوشی هواوی Y9a دارای صفحه نمایشی با اندازه ۶.۶۳ اینچ می باشد که کیفیت متوسط و مناسبی دارد، همچنین این گوشی در بخش حافظه در دو نوع متفاوت عرضه خواهد شد که برای نسخه اول شاهد بهره گیری از حافظه رم ۶ گیگابایتی به همراه حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای نسخه دوم نیز شاهد استفاده از حافظه رم ۸ گیگابایتی به همراه حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی خواهیم بود، یک اسلات جداگانه برای ارتقا حافظه تا ۲۵۶ گیگابایت نیز از طریق کارت حافظه USB انجام خواهد گرفت و قطعا قابلیت خوبی برای کاربران ایجاد خواهد کرد.

عرضه گوشی هواوی Y9a

عرضه گوشی هواوی Y9a

برای بخش دوربین این گوشی قدرتمند نیز شاهد بهره گیری از کیفیت های ۶۴ مگاپیکسل برای لنز اصلی که قابلیت ثبت تصاویر واید رو به عهده داره و برای لنز دوم کیفیت ۸ مگاپیکسل و دو لنز دیگر دارای کیفیت ۲ مگاپیکسل خواهند بود که ترکیب دایره ای مشابه گوشی هواوی میت ۳۰ خواهند داشت.

برای دوربین سلفی نیز شاهد بهره گیری از لنز ۱۶ مگاپیکسلی هستیم که کیفیت را تا حد زیادی برآورده می کند. باتری ۴۲۰۰ میلی آمپر ساعتی هم که با فناوری شارژ سریع همراه می باشد عملکرد قابل توجه و بسیار هوشمندانه ای را از خود به نمایش می گذارد و قطعا عملکرد مناسب و خوبی را به نمایش می گذارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر