گوشی هوشمند تاشو TCL که به سه قسمت تقسیم می شود

گوشی هوشمند تاشو TCL

نکته ای که می توان انتظار آن را داشت: اگر تاشو های گران قیمت سامسونگ یا هواوی به اندازه کافی شکننده به نظر نرسند ، TCL یک نمونه اولیه از تبلت ۱۰ اینچی دارد که می تواند از دو لولا برای زیگزاگ به سه صفحه نمایش استفاده کند. با وجود بازار گوشی های تاشو که هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد ، هنوز زمان لازم است که مشخص شود  آیا این شرکت چینی می تواند با موفقیت این فاکتور شکل را دنبال کند که به نظر می رسد حتی بیشتر از طرح های تاشو موجود چالش برانگیز و شکننده تر است.

نمونه اولیه گوشی های هوشمند سبک آکوردئونی TCL به دنبال تغییر تعریف پوشه ها با فاکتور فرم شامل سه صفحه است. این سازنده چینی در طراحی از دو لولا استفاده کرده است که در آن هریک از آنها در جهت مخالف تاشو می شوند و در پایان مانند ترکیبی از گلکسی فولد و میت ایکس در یک بسته بندی قرار می گیرند.

این تبلت ۱۰ اینچی از یک “DragonHinge” ثبت شده و یک پروانه ثبت شده استفاده می کند که نتیجه آن این است که یک برابر همیشه در قسمت بیرونی ظاهر می شود و نیاز به یک نمایشگر خارجی مانند آن را در تاشو سامسونگ نفی می کند. وقتی دستگاه به طور کامل بسته می شود ، تلفن بسیار ریز و درشت می شود و هرگونه نازک بودن بدن را از بین می برد ، به نظر می رسد مانند بدنه سه تلفن به هم چسبیده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید


گوشی هوشمند تاشو TCL که به سه قسمت تقسیم می شود

گوشی هوشمند تاشو TCL که به سه قسمت تقسیم می شود

یک نمونه کار اولیه دستی توسط CNET تهیه شده که خم هایش قابل مشاهده است . جسیکا دالکورت خاطرنشان می کند: “مانند سایر تلفن های قابل تاشو ، عملکرد تاشو از نظر جسمی و احشایی به گونه ای است که باعث می شود من از شاهکار مهندسی هر شرکتی که سعی در ساخت دستگاه هایی دارد که صفحه هایشان به نصف خم شود ، قدردانی کنم. ”

سایر اطلاعات در مورد نمونه اولیه TCL شامل یک دوربین چهارگانه در پشت ، یک دوبین در جلو و یک درگاه شارژ USB-C است. با توجه به اینکه هنوز تولید این گوشی با رنگ سبز روشن نشده است ، در صورت عدم مطابقت با رقابت فعلی ، انتظار می رود قیمت آن رو به کاهش باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر