وان پلاس ۸ تی در لیست گیک پنج دیده شد

وان پلاس ۸ تی در لیست گیک پنج دیده شد

بعد از اینکه شاهد یک گوشی میان رده از سوی شرکت وان پلاس بودیم، حالا این شرکت در نظر دارد تا بتواند با تولید وعرضه کامل گوشی های میان رده جدید در سبد محصولات خود بازار مناسبی را به وجود بیاورد که اتفاقات بسیار جذابی نیز به همراه خواهد داشت.

وان پلاس با رونمایی گوشی وان پلاس نورد عملکرد ضعیفی داشت و چندان محصول جالبی نبود و دارای قابلیت ها و مشخصات سخت افزاری متوسط بود که می توانستیم در دیگر میان رده های پایین تر از این گوشی را به دست بیاوریم.

اما حالا شاهد حالت های بسیار مناسب و خاص هستیم که از سوی این شرکت ارائه داده می شود و قرار است شاهد یک میان رده دیگر به نام وان پلاس ۸ تی باشیم که قابلیت های جذابی خواهد داشت و نسبت به گوشی وان پلاس نورد مقاومت تر و قدرتمند خواهد بود.

این گوشی در لیست گیک پنج دیده شده و ما شاهد اتفاقات بسیار جذاب و فوق العاده ای هستیم که این شرکت به وجود آورده است و شاهد حالت های بسیار مناسب خواهیم بود که این دستگاه یک میان رده بسیار قدرتمند با مشخصات سخت افزاری بسیار بالا خواهد بود.

از ویژگی های جذاب در لیست گیک پنج درمورد این گوشی وجود اندروید ۱۱ می باشد که می توان گفت یک اتفاق بسیار عجیب و جذاب محسوب می شود که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن این حالت را به وجود بیاورد که بسیار خاص و عالی می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
گوشی وان پلاس 8 تی

گوشی وان پلاس ۸ تی

داشتن اندروید ۱۱ به همراه مشخصات دیگر نشان از گوشی قدرتمند وان پلاس می دهد و قرار است یک میان رده قدرتمند برای رقابت منحصر به فرد به بازار های جهانی عرضه شود که حالتی بسیار مناسب را از خود به نمایش خواهد گذاشت و این یعنی یک حالت بسیار مناسب.

استفاده از خدمات گوگل به همراه بهره گیری از حافظه رم داخلی ۸ گیگابایت از مزایای دیگر این گوشی هوشمند و میان رده محسوب می شود که شرکت وان پلاس به بهترین شکل ممکن توانسته این حرکت را در گوشی خود ایجاد کند.

شایعات زیادی نیز درمورد بهره گیری از تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ در این گوشی می باشد که قطعا باعث ایجاد یک حال فوق العاده و جذاب برای وان پلاس محسوب می شود که در گوشی فوق العاده خود می خواهد از این نوع تراشه بالا رده بسیار قدرتمند استفاده کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر