اولین گوشی پرچمدار ریلمی با پردازنده اسنپدراگون ۸۹۸ در اوایل سال آینده عرضه می شود

در حالی که کوالکام در حالی رونمایی از جدید ترین پردازنده پرچمدار موبایل خود است، در حال حاضر برخی از تولید کنندگان گوشی های هوشمند در انتظار استفاده از این پردازنده هستند. شرکت هایی مثل سامسونگ، شیائومی، ویوو، اوپو، وان پلاس، موتورولا و بسیاری از دیگر تولید کنندگان فعال بازار گوشی های هوشمند از این پردازنده استفاده می کنند. با این حال، ریلمی هم جز این تولید کنندگان خواهد بود. طبق گزارش اخیر، اولین گوشی پرچمدار ریلمی با اسنپدراگون ۸۹۸ اوایل سال آینده عرضه خواهد شد.

در حال حاضر تنها می دانیم که این سازنده چینی یک گوشی پرچمدار با اسنپدراگون را در اوایل سال آینده عرضه خواهد کرد و متاسفانه هیچ اطلاعات دیگری در مورد آن درز نکرده است.

اولین گوشی پرچمدار ریلمی با پردازنده اسنپدراگون 898
اولین گوشی پرچمدار ریلمی با پردازنده اسنپدراگون ۸۹۸

آمار فروش ریلمی به ۱۰۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند رسیده است

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به گفته زود چی، معاون ریلمی، فروش گوشی های هوشمند ریلمی حالا از مرز ۱۰۰ میلیون دستگاه فراتر رفته است. علاوه بر این، وی فاش می کند که این شرکت وارد بازار گوشی های پرچمدار خواهد شد و محصولاتی در بازه قیمتی ۸۰۰ دلار عرضه خواهد کرد. ریلمی تنها سه سال است که در بازار گوشی های هوشمند حصور دارد. این بدانی معنا است که سالانه به صورت متوسط بیش از ۳۰ میلیون گوشی هوشمند به فروش رسانده است. و اکنون بعد گذر از مرزش ۱۰۰ میلیون دستگاه فروش قصد پیوستن به بخش گوشی های پرچمدار بازار را دارد.

آقای چی همچنین گفت که سری پرچمدار ریلمی دارای سه مدل خواهد بود. خو چی همچنین ادعا می کند که این مدل ها سه بازه قیمتی متفاوت را پوشش خواهد داد. این بدان معنا است که هر سری دارای یک گوشی پایین رده، میان رده و پرچمدار خواهد بود.

طبق گزارش رسانه ها، ریلمی امسال خط تولید خود را دوبار تنظیم کرده است. قیمت اولیه اکثر محصولات چینی ۵۰۰ دلار یا کمتر هستند. با این حال، طبق گزارش استراتژی آنالیز، ریلمی به سریع ترین برند گوشی های هوشمند تبدیل شده است. این تولید کننده چینی سریعترین تولید کننده در بازار گوشی های هوشمند جهانی می باشد که در سه سال اخیر فروش خود را به ۱۰۰ میلیون دستگاه رسانده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر