گوشی گلکسی S23 اولترا ، بلای جان گوشی های تاشو سامسونگ

با توجه به اینکه سری گلکسی نوت رسما برای همیشه از صحنه خارج می شود و برخی ویژگی های شاخص آن به سری گلکسی S22 منتقل می شود، پس طبیعی به نظر می رسد که توجه بسیاری از طرفداران سامسونگ به سری گوشی های گلکسی S23 جلب شود.

اکنون تنها یک ماه هم از عمر سری گلکسی S22 نگذشته است و طبیعتا فکر کردن به ارتقا اسنپدراگون نسل ۱ به نسل آینده زود است ولی اکنون شاهد پیدا شدن سر و کله سری گلکسی S23 در اخبار هستیم.

این دقیقا همان روشی است که فاش کننده ها در سال های اخیر در پیش گرفته اند و اغلب اطلاعاتی را در مورد محصول بزرگ بعدی را قبل از اینکه آن منتشر شود به دست می آورند و با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند.

نام رمزی پرچمدار آینده سامسونگ فاش شد

آنها می گویند که الماس ها برای همیشه هستند، در حالی که این در مورد گوشی های صادق نیست، اشاره به یک گوشی هوشمند عرضه نشده با عنوان “پروژه الماس” قطعا هیجان انگیز است.

شاید شما هم مثل من بپرسید آیا این نام رمزی واقعا معنایی دارد، متاسفانه چنین فکر نمی کنیم. سامسونگ سابقه طولانی در انتخاب نام های داخلی برای گوشی های پرچمدار خود دارد که هیچ ارتباطی هم به ظاهر، ویژگی ها یا طراحی دستگاه ندارند، ولی در عین حال جالب و مرموز به نظر می رسند.

در پایین نام رمزی پرچمداران سری گلکسی S را که قبل از رونمایی فاش شد اند را ذکر کردیم:

  • گلکسی S22 : رنگین کمان
  • گلکسی S21 : بدون قید
  • گلکسی S20 : هابل
  • گلکسی S10 : فراتر
  • گلکسی S9 : ستاره
  • گلکسی S8 : رویا
  • گلکسی S7 : پروژه لاکی

پس خلاصه این فکر را از ذهنتان دور کنید که سری گلکسی S23 دارای مدلی با الماس یا همیچین چیزی باشد، ولی شاید اشاره ای به دوام طولانی مدت این سری گوشی های داشته باشد.

به نظر می رسد که این فاش شدن نام رمزی بسیار زودتر از حد معصول منتشر شده است، اما ممکن است این به انتشار زود هنگام هم مربوط باشد.

این بده

اگر گلکسی S23 با نام رمزی پروژه الماس همراه باشد، به این معنی است که گلکسی دیگر با قابلیت تاشو برای سال ۲۰۲۲ در راه نیست. البته ممکن است چنین دستگاهی با نام رمزی متفاوت ارائه شود، ولی بعد از اینکه نام رمزی متفاوت شروع شود.

گوشی گلکسی S23 اولترا ، بلای جان گوشی های تاشو سامسونگ
گوشی گلکسی S23 اولترا ، بلای جان گوشی های تاشو سامسونگ

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر