گوشی ۵G هواوی تا آخر امسال به بازار تزریق می شود

گوشی ۵G هواوی تا آخر امسال به بازار تزریق می شوند

در سال ۲۰۱۹، شاهد بودیم که رهبران تلفن های هوشمند از دستگاه های توانمند ۵G خود در بازار عرضه می کنند. به نظر می رسد امسال نیز همین روند دنبال خواهد شد اما به جای برچسب قیمت های سنگین، در نهایت ممکن است تا پایان امسال شاهد ارزان ترین گوشی های هوشمند ۵G باشیم. این تلفن هوشمند از هیچ شرکتی غیر از هواوی نخواهد بود. به تازگی، رئیس شرکت هواوی، یانگ چائوبین، برنامه اصلی آینده این شرکت را برای سال جاری نشان داد.

هواوی تلفن هوشمند ۵G خود را با قیمت ۱۵۰ دلار راه اندازی می کند

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق گفته چائوبین، سازنده تلفن های هوشمند چینی ممکن است تا پایان اوایل سال ۲۰۲۱ یک تلفن هوشمند ارزان قیمت ۵G را با قیمت حدود ۱۵۹ دلار به بازار عرضه کند. این مرحله خاص باعث می شود تا دستگاه های ارزان قیمت و بودجه کم ۵G بیشتر شود. برای کسانی که بی اطلاع هستند، در حال حاضر محدود به تلفن های هوشمند رده متوسط است. کوالکام و مدیاتک قبلا چیپست میان رده ای را راه اندازی کرده اند که از اتصال ۵G پشتیبانی می کنند. به نظر می رسد اکنون هر دو سازنده در تلاشند تا در ساخت پردازنده های گوشی های ارزان قیمت با هم برابر کنند.

یادآوری می کنم که هواوی و نام تجاری زیر شاخه آن یعنی هونور تاکنون سال گذشته گوشی های هوشمند ۵G را به بازار عرضه کرده اند. این لیست شامل تلفن های هوشمند هواوی میت ۳۰ ۵G، میت ۲۰ ایکس ۵G، نوا ۶ ۵G و هونور V30 5G است. علاوه بر این ها سازنده تلفن های هوشمند تا پایان دسامبر ۲۰۱۹ بیش از ۶.۹ میلیون دستگاه به اقصا نقاط جهان ارسال کرده است. با توجه به این گفته، ممکن است ما دیگر تولید کنندگان تلفن های هوشمند را دنبال روی این روش و راه اندازی تکرار خود از تلفن های ارزان قیمت ۵G در اواخر سال جاری میلادی مشاهده کنیم. این بدان معناست که دستگاه های دستگاه های ۵G با توجه به اینکه دستگاه های بودجه ای مانند یک تکه هات کیک می فروشند، در دسترس بیشتر کاربران در آنجا قرار خواهد گرفت.

در دیگر اخبار مربوطه، هواوی همچنین قصد دارد گوشی هوشمند پرچمدار خود را با نام هواوی P40 پرو را در ماه های آینده روانه بازار کند. این دستگاه با امکاناتی مانند تنظیم دوربین عقب پنتا، سوراخ پانج در صفحه نمایش، پردازنده پرچمدار و باتری عظیم بسته بندی شده در داخل جعبه ارائه خواهد شد. با این گفته همچنین باید یک نوع دیگری از دستگاه های ۵G را ببینیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر