چرا برخی از بازی ها در گوگل استادیا ۴K نیستند

چرا برخی از بازی ها در گوگل استادیا ۴K نیستند

سرویس گوگل استادیا یا همان سرویس ابری بازی گوگل که برای بازی های اپل ساخته شده است در برخی از بازی ها فاقد کیفیت ۴K می باشد که باعث عصبانیت و نگرانی گیمر ها و توسعه دهندگان بوده است. این سرویس برای ارائه رایگان بازی توسط اپل ساخته شده است.

بیشتر توسعه دهندگان از این سرویس پشتیبانی می کنند و اکثر بازی های خود را روی پلتفرم ios قرار می دهند که باعث محبوبیت نرم افزار بین کاربران ios می شود، این سرویس با توسعه دهندگان بازی همکاری می کند تا بهترین نوع بازی را برای گیمر ها و کاربران اپل عرضه کند.

گوگل ادعا کرده است که بعد از اینکه بازی ها بعد از یک هفته در سرویس استادیا قرار داده می شوند، کیفیت ۴k برای آنها ارائه می شود و کاربران و گیمر ها توانایی این را دارند که بتوانند این بازی ها را با کیفیت فوق العاده ۴k دانلود کرده و از کیفیت بی نظیر آنها لذت ببرند. همچنین گوگل عدم استفاده از این کیفیت در گوگل استادیا را برنامه نویسان می داند.

همچنین گوگل ادعا کرده است دسترسی کیفیت ۴k را برای تمام بازی ها فعال کرده است و توسعه دهندگان نیز در واکنش این حرف ها ادعا کرده است که گوگل اجازه دسترسی را برای توسعه دهندگان نمی دهد که این کار باعث می شود تا بازی ها از کیفیت ۴k پشتیبانی نکنند.

چرا برخی از بازی ها در گوگل استادیا 4K نیستند

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گوگل استادیا : ناسازگاری با توسعه دهندگان

گوگل در بیانیه ای اعلام کرده است استادیا یک سرویس توسعه بازی می باشد که برای تمامی گیمر ها و کاربران اپل باز می باشد و تمامی کاربران می توانند از این سرویس برای سرگرمی و دانلود بازی استفاده کنند، یکی از بزرگترین مشکل این سرویس درگیری و ناسازگاری گوگل با توسعه دهندگان می باشد.

برخی از توسعه دهندگان با مشکلاتی از قبیل عدم دسترسی و اجازه نداشتن انتشار بازی ها به صورت مستقیم توسط آنها در گوگل استادیا اشاره کرده است، همچنین این توسعه دهنده اعلام کرده است با وجود حضور در شرکت و مقر گوگل دچار مشکلات زیادی با این شرکت بزرگ می باشد.

گوگل در گذشته نیز توسعه دهندگان را درمورد نرم افزار و بازی اذیت کرده بود و این عدم دسترسی ها باعث شده است تا بیشتر توسعه دهندگان سمت ماکروسافت بروند و سیستم خدمات دهی خود را به سمت اندروید تغییر دهند.

همین تغییرات باعث شده است تا فروش گوشی های اپل نیز دچار کاهش شوند که برای تیم اپل قطعا مشکل ساز و یک پروژه دردسر ساز خواهد شد، گوگل برای اینکه امنیت سرویس های خود را بالا ببرد دسترسی کامل را برای توسعه دهندگان نمی دهد که همین موضوع باعث ناراحتی اکثر این توسعه دهندگان شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر