گوگل به طور رسمی پشتیبانی از پیکسل ۱ را به پایان می رساند

این گوشی نزدیک به 3 سال است که در بازار است

اگر شما یکی از مالکان پیکسل هستید که تا به امروز از آپدیت های نرم افزاری و امنیتی گوگل استفاده می کردید آپدیت هایی که تا سال ها گوگل برای شما ارسال می کرد اما اکنون خبر بدی برای شما داریم : ؟! گوگل به طور رسمی پشتیبانی از پیکسل ۱ را به پایان رساند این بدان معنی است که از این به بعد کاربران پیکسل ۱ منتظر هیچ نوع آپدیت نباشند چون آپدیت نخواهد بود که شما منتظرش بمانید .

پایان این مسئله به جایی می رسد که باید استفاده از این گوشی را متوقف کنید و منتظر هیچ سحر و جادویی از طرف گوگل نباشید چون از نظر گوگل گوشی شما غیر فعال است جدا از این حرف ها اگر تلفن هوشمندی قدیمی چند سال پشت سر هم کار کند عملکرد و کارایی معمول خود را از دست می دهد .

با این حال اگر باز می خواهید از آپدیت های بعدی دور بمانید ، به هیچ یک از ویژگی های خاص پیکسل و نسخه های بعدی اندروید یا رفع باگ های امنیتی دسترسی نخواهید داشت . اندروید ۱۰ سر شاخه این آپدیت هاست که شاید انتظار دارید آن را دریافت کنید .

برای کسانی که تا به این حال پیگیری نکرده اند ، پشتیبانی رسمی پیکسل ۱ سه سال به طول انجامید و مطمئنا که افتضاح نیست و تلفن های هوشمند که از دیگر سازندگان تلفن همراه منتشر می شود اغلب دریافت آپدیت ها را خیلی زودتر متوقف می کنند. با این حال ، همچنین ایده آل نیست ، به خصوص با توجه به نقش گوگل در سیستم اکو سیستم عامل اندروید.

در هر صورت ، فکر می کنید که این شرکت به دلیل موقعیت خود به عنوان توسعه دهنده سیستم عامل ، بتواند از تلفن های خود در مدت زمان طولانی تری پشتیبانی کند.

اپل ، یکی دیگر از واچ سازان شخص اول (همه دستگاه های غول فناوری بر روی سیستم عامل های خود اجرا می شوند) ، به طور معمول همچنان به روز رسانی نرم افزار ، امنیت و ویژگی های تقریباً پنج ساله به روز رسانی در مورد ابزارهای خود را ارائه می دهد.

صرف نظر از آن، در حال حاضر کار های زیادی نمی توان انجام داد. اگر صاحب پیکسل ۱ هستید ،مطمئنا امیدوارم که بتوانید زمان استفاده از دستگاه را به حداکثر برسانید ، اما شاید فقط به خاطر دلایل امنیتی ، ارزش استفاده از آپدیت را طی ماه های آینده در نطر بگیرید .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر