گوگل کروم ۸۷ در کروم بوک :ترکیب جستجو

گوگل کروم ۸۷ در کروم بوک :ترکیب جستجو

شرکت گوگل در یک اقدام بسیار عجیب و فوق العاده هیجان انگیز در حال ایجاد قابلیت های فوق العاده و بسیار هوشمندانه می باشد که بتواند ترکیب دلخواه و مناسب خود را به دست بیاورد و قطعا شاهد به وقوع پیوستن قابلیت و حالت های هوشمندانه و بسیار جذاب خواهیم بود.

شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای گوگل در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و توانایی هایی که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد بسیار جذاب و ایده آل می باشد و می توان گفت گوگل می تواند با ادغام برخی از نرم افزار های خود کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند.

طبق گفته ها قرار است به زودی شاهد بارگذاری گوگل کروم ۸۷ بر روی کروم بوک های نسل جدید این شرکت باشیم که ترکیب بسیار جذاب و فوق العاده هوشمندانه را از خود به نمایش خواهد گذاشت و قطعا شاهد قابلیت های ایده آل و مناسب خواهیم بود.

گوگل کروم ۸۷ در کروم بوک ترکیب بسیار مناسب و ایده آل می باشد که این شرکت قدرتمند توانسته از خود به نمایش دربیاورد و قطعا حالت های بسیار جذاب و فوق العاده قدرتمندانه از سوی این شرکت ارائه داده خواهد شد و ترکیب خوبی به نمایش درخواهد آمد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حالت هایی که در این ترکیب شاهد خواهیم بود، بالا بودن سرعت سازگاری و همچنین روان بودن سیستم کلی می باشد که از سوی گوگل ارائه داده خواهد شد و می توان گفت این شرکت قدرتمند آمریکایی توانایی انجام این کار را بدون هیچ مشکلی را در توان خود دارد.

گوگل کروم 87 در کروم بوک

گوگل کروم ۸۷ در کروم بوک

این نسخه از جستجوگر کروم دارای ویژگی های بسیار جذاب و خاص می باشد که توسط گوگل ارائه داده شده است و می توان گفت بدون عیب ترین نرم افزار میان نرم افزار های گوگل می باشد که در این چند سال اخیر از سوی شرکت گوگل ارائه داده شده است.

این ادغام قرار است از اوایل سال ۲۰۲۱ شروع شود و قطعا شاهد به وقوع پیوستن حالت های بسیار مناسب و فوق العاده قدرتمندانه خواهیم بود که از سوی این شرکت بسیار حرفه ای و فوق العاده قدرتمند نرم افزاری گوگل برای کاربران خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر