یوتویوب برای تبلیغات با شرکت ها قرار داد امضا می کند

یوتویوب برای تبلیغات با شرکت ها قرار داد امضا می کند

سایت یوتویوب که یکی از پر بازدید ترین سایت های ویدیویی دنیا محسوب می شود برای اقدام برای درآمد زایی از راه تبلیغات با شرکت های بزرگ و شرکت های تبلیغاتی قرارداد می بندد.

این سایت تا به حال برای دریافت تبلیغات به صورت مستقیم و از سمت فروشندگان محصولات یا خدمات داشته است و این اولین باری است که برای تبلیغات قرار داد می بنند.

این سایت از روش های مختلفی برای تبلیغات استفاده می کند که هم برای مخاطب جذاب به نظر بیایید و هم از نظر تبلیغات موثر واقع شود. این سایت قصد دارد با قرار دادن تبلیغات میان ویدیو ها و در زیر ویدیو ها مانند واتر مارک ، تبلیغات را شروع کند. البته شرکت های تبلیغاتی نیز قرار داد و قانون های خاص خود را دارند.

سال گذشته این سایت شاهد تغییرات زیادی بوده است و از پلتفرم کاربری تا طراحی کلی سایت تغییر داشته است و این تغییرات تا به امروز نیز ادامه دار بوده است، سیاست کلی این سایت برای تبلیغات مانند سایت های دیگر است.

شرکت های بزرگ با قرار دادن بخش های کوچک در پایین تصاویر محصولات خود را تبلیغ خواهند کرد، و با یوتویوب قرار داد بلند مدتی نیز امضا خواهند کرد که در این چند روز خبر ساز شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

یوتویوب برای تبلیغات با شرکت ها قرار داد امضا می کند

روند تبلیغات گیری یوتویوب

سایت یوتویب برای تبلیغات اول خود هیچ تصمیم گیری نداشت، چون در آن زمان یک سایت نوپا و کم کاربری بود و از لحاظ کیفیت نیز با حال قابل مقایسه نبود. اولین تبلیغ یوتیوب با شرکت Tespring که سازنده تیشرت است همکاری کرده بود.

بعد از آن تبلیغ این سایت با رشد قابل توجه مواجه شد و تبدیل به یکی از پربازدید ترین سایت های دنیا و کشور ایالات متحده آمریکا شد. بعد از اولین تبلیغ شروع به گرفتن تبلیغ از دیگر برند ها و شرکت ها کرد.

شرکت های بزرگی همچون آمازون و نایک از مشتریان این سایت بوده اند و محصولات خود را با دادن تبلیغ در این سایت به فروش گذاشته بوده اند. این سایت یک موقعیت مناسب برای تمام افراد دنیا محسوب می شود تا بتوانند با داشتن حداقل استعداد آنرا به تمام دنیا معرفی کنند.

در این سایت بخش های موسیقی ، مهارت و کار وجود دارد که کاربران می توانند با گذاشتن فیلم های خود در بخش های مربوطه خود را به تمام دنیا نشان دهند و از طریق آن استعداد به درآمد زایی برسند.

طبق محاسبه سایت های بزرگ آمار، درآمد سایت یوتویوب را در ماه را حدودا ۸۰۰ میلیون دلار تخمین زده اند که واقعا یک رقم بزرگ و غیر قابل باور به نظر می آید. اما یوتویوب همان سایت قبلی چند سال پیش است و با بهبود خدمات مخاطبان بیشتری از سراسر دنیا برای خود جمع کرده است.

منبع techcrunch

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر