۱۰ نسل پردازنده های اینتل

Core i9-10900k وارد می شود

۱۰ نسل پردازنده های اینتل

اینتل با نسل دهم پردازنده های اصلی خود ارتقایی جذاب را ارائه می دهد . در حال حاضر هر CPU دارای ابر فشار زیاد است و هر CPU سرعت ۱۰۰ الی ۲۰۰ مگاهرتز را نسبت به نسخه قبلی خود دریافت می کند . پرچمدار i9-10900k  همچنین دارای دو هسته اضافی و یک حالت تقویت جدید است که می تواند سرعت های ۵.۳ گیگاهرتز را تحت فشار قرار دهد .

دو اسلاید ارائه دهنده ابنتل که جزئیات تمام پردازنده های اصلی آنها را منتشر کرده و توسط Informatica Cero فاش و منتشر شده و توسط VideoCardz  تائید شده است ، که همچنین به پرکردن برخی از خلاء ها کمک کرده است . در حالی که مشخصات به هیچ وجه تضمین نشده است ، در این مرحله به نظر می آید که آنها کاملا دقیق باشند .

Core i7 و Core i9

i9-10900k دو هسته اضافی دارد و پایه آن ، تقویت تک هسته ای و فرکانس های تقویتی تمام هسته ای ۱۰۰ مگاهرتز سریعتر از i9-9900k امسال است . همچنین ساعتهای جدید سرعت را معرفی می کند ، که فرکانس های تقویت شده را در زیر یک آستانه دمای خاص ، اما ناشناخته جایگزین می کنند . به اندازه کافی سرد است ، یک نسخه ۱۰۹۰۰k ممکن است یک ارتقا جدی نسبت به ۹۹۰۰k باشد .

10 نسل پردازنده های اینتل

از طرفی دیگر i7-10700k به معنای واقعی کلمه ۹۹۰۰k است : همان پیکربندی موضوع ۸/۱۶ هسته و همان سرعت در ساعت تقویت کننده را دارد که باعث می شود چند درصد سریعتر از ۹۷۰۰k باشد .

Core i5

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

10 نسل پردازنده های اینتل

اینتل سرانجام ابزار نارضایتی کرد و به قطعات پرفروش i5 در رده های متوسط می پردازد . همه آنها با افزایش ۲۰۰ مگاهرتز به ساعتهای تقویت شده خود نیز می رسند ، و این ترکیب برای یک بروزرسانی مناسب است .

Core i3

محدوده بودجه i3 نیز در حال به روزرسانی Hyperthreading است . i3-10320 در حال افزایش ۲۰۰ مگاهرتز است و دو مدل دیگر با افزایش ۱۰۰ مگاهرتز روبه رو می شوند. به طور قطعی می تواند گفت که سری ۱۰ نسل i3 بهتر از پرچمدار i7-7700K است که کاملا هم عالی است .

10 نسل پردازنده های اینتل

پلتفرم آپدیت های نسل دهم پردازنده ها بسیار جزئی هستند ، هیچ PCIe 4.0 در اینجا دیده نمی شود . با این حال ، اینتل اکنون به طور رسمی از اترنت ۲.۵G و Wi-Fi 6 و DDR4-2933 پشتیبانی می کند . آنها همچنین ادعای مضحک ۹۵W TDP خود را رها کرده اند و آن را با مدل TDP 125W واقع گرایانه تر در مدل های که قابلیت بارگذاری دارند جایگزین می کند .

به طور کلی، نسل دهم انقلابی نیست ، برای همه به جز علاقه مندان به این ارتقا از نسل نهم ارزش آن را ندارد . اما این یکی از به روزرسانی های بزرگ است که در سه تا چهار سال گذشته در حوالی اینتل اتفاق افتاده است ، بنابراین اگر قیمت گذاری به ترتیب باشد ، از نظر رقابتی کاملا مناسب خواهد بود .

تاریخ انتشار هنوز هم مانند یک راز است ، اما با توجه به نزدیکی این انتشار به CES 2020 از تاریخ ۷ ژانویه ، تقریبا می توانید نظر های مختص خود را آغاز کنید دقیقا زمانی که اینتل با این محصول به روی سن می رود .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر