۱۰۰ بازی انحصاری گوگل استادیا تا پایان سال جاری میلادی

۱۰۰ بازی انحصاری گوگل استادیا تا پایان سال جاری میلادی

شرکت گوگل برای توسعه و افزایش قابلیت های بخش بازی خود حالت های متفاوتی به این سیستم اضافه کرده و می خواهد تا پایان سال میلادی آنرا توسعه دهد و همین روند مثبت و رو به جلو این شرکت در این بخش یکی از اتفاقات منحصر به فرد محسوب می شود.

توانایی های این شرکت در عرضه و قابلیت های منحصر به فرد در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و می توان گفت شاهد به وقوع پیوستن حالت های ایده آل و قابل توجه هستیم که در دستور کار این شرکت قرار گرفته و می تواند اتفاقات خوبی در آینده به نمایش بگذارد.

توانایی های هوشمندانه و بسیار مناسب این شرکت در بهترین حالت خود قرار دارد و شرکت گوگل برای توسعه و اضافه کردن فناوری های هوشمند برای این محصول در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و می توان گفت اتفاقات به وجود آمده بسیار مناسب خواهد بود.

۱۰۰ بازی انحصاری گوگل استادیا در بخش های مختلف خواهد بود و با ژانر های متفاوت در دستور کار گوگل قرار گرفته و همین عملکرد مثبت باعث ایجاد حالت های مناسب درمورد نسخه های عرضه شده از سوی گوگل برای این بخش گیم خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این شرکت در نظر دارد در سال ۲۰۲۵ نسخه جدیدی از کنسول های بازی روانه بازار کند و همین موضوع توجه های زیادی به سمت خود جلب کرده و امکان اینکه گوگل بتواند عملکرد و حالت مناسبی داشته باشد را به بهترین حالت ممکن از خود به حالت اجرا درآورده است.

۱۰۰ بازی انحصاری گوگل استادیا

گوگل برای ساخت بازی های گوگل استادیا با چند استودیو بزرگ بازی سازی دنیا وارد مذاکره شده و قطعا بازی های انحصاری و مخصوص استادیا از سوی گوگل شاهد خواهیم بود و این موضوع باعث شخصی سازی بازی ها و مدیریت آنها خواهد بود.

با ورود به سال جدید، رویکرد گوگل نسبت به بازی های کامپیوتری و ویدیویی بسیار متفاوت بوده و همین موضوع باعث شده تا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار هوشمندانه و خاص از سوی این شرکت باشیم که می تواند در بالاترین سطح ممکن از سوی این شرکت قدرتمند ارائه داده شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر