انتظار فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه آیفون توسط اپل درسال ۲۰۲۰

انتظار فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه آیفون توسط اپل درسال ۲۰۲۰

شاید صحبت کردن درمورد آیفون ۱۲ در نظر برخی افراد خیلی زود می باشد، اما اینگونه نیست چون اپل ۷ ماه قبل از عرضه آیفون ۱۱ تصاویر و مشخصات دوربین سه گانه این محصول را منتشر کرده بود. تیم کوک مدیرعامل اپل اذعان کرده است که گوشی های سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ این شرکت یکی از با کیفیت ترین گوشی های دنیا می باشند.

همچنین اخباری درمورد فروش گوشی های اپل به گوش می رسد که توسط رسانه های مختلف دنیا منتشر شده است، خبر ها حاکی از آن است که شرکت اپل به شرکای تولید خود که در واقع تامین کننده قطعات گوشی های اپل هستند خبر داده است آماده تولید فوق العاده در سال ۲۰۲۰ باشند.

به گفته رسانه ها تیم کوک برای شرکای تجاری اپل نامه ای فرستاده و در آن قول فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه آیفون را در سال ۲۰۲۰ داده است، و از این شرکت ها درخواست کرده است که خود را آماده این فروش فوق العاده کنند. این خبر هنوز از طرف اپل تایید نشده است و صحت این خبر هنوز مشخص نیست.

آیفون ۱۱ تا به امروز به مرز ۵۰ میلیون دستگاه در سراسر دنیا رسیده است و می توان حدس زد تا پایان سال ۲۰۲۰ حدود ۸۰ میلیون دستگاه نیز به فروش برساند، این محصول اپل دارای سه سری مختلف می باشد که هر کدام دارای ویژگی های خاص می باشند.

به نظر می رسد تیم کوک قصد دارد با برنامه های خود آمار فروش خود را به دست بگیرد و بتواند احتمال فروش خود در بازار های مختلف را به دست بیاورد، این برنامه اگر عملی شود شاهد فروش بیش از اندازه محصولات اپل در بازار های جهانی خواهیم بود که باعث زیاد شدن گوشی های این شرکت در تمامی دنیا خواهد بود.
انتظار فروش 100 میلیون دستگاه آیفون توسط اپل درسال 2020

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه آیفون در سال ۲۰۲۰: حکومت در بازار موبایل

امکانات و تکنولوژی های زیادی هستند که در میان محصولات جدید دیده می شود اما مهم ترین آنها تکنولوژی ۵G می باشد. قطعا آیفون ۱۲ از این قابلیت پشتیبانی خواهد کرد. علاوه بر این نیز حسگر های امنیتی نیز در این محصول وجود خواهد داشت.

اپل با این برنامه ریزی قصد دارد تا رتبه اول فروش گوشی را که به رقیب سر سخت خود یعنی سامسونگ واگذار کرده است را بگیرد. این رقابت بین این دو شرکت بزرگ تولید کننده گوشی باعث شده است تا کیفیت ساخت هر دو این شرکت ها بالا رود.

فروش ۱۰۰ میلیون دستگاه آیفون ۱۲ در سال ۲۰۲۰ دور از انتظار نیست و اپل می تواند با برنامه ریزی دقیق و بالا بردن کیفیت گوشی آیفون ۱۲ به این هدف خود برسد و رتبه اول را بعد از سال ها از شرکت سامسونگ بگیرد. هنوز فاصله زیادی بین این دو شرکت وجود دارد و اپل به دنبال اختلاف این فاصله است.

جالب است بدانید اپل قرار است از تکنولوژی ۵G برای اولین بار در محصولات سال ۲۰۲۰ خود استفاده کند، قطعا اپل به همین تکنولوژی متکی نخواهد بود و فناوری و ایده های طراحی مختلف را برای این محصولات در نظر خواهد گرفت و به نظر می رسد رقابت در سال ۲۰۲۰ بین اپل و سامسونگ جذابتر باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر