۲۰ سالگی مدارگرد Odyssey ناسا :رصد مداوم و شناسایی ترکیبی

۲۰ سالگی مدارگرد Odyssey ناسا :رصد مداوم و شناسایی ترکیبی

مدارگرد ادیسه ناسا حالا ۲۰ امین سال خود را در مدار سیاره مریخ جشن میگیرد، ناسا در سال ۲۰۰۲ با ارسال این مدارگرد به مدار اصلی سیاره سرخ طولانی ترین یک سفینه را به ثبت رسانده و حالا وارد سال ۲۰ ام خواهد شد تا یک اتفاق خاص برای ناسا محسوب شود.

این سفینه شناسایی یخ های زیر سطحی و کم عمق سیاره مریخ را در دستور کار خود داشت و همین موضوع باعث شده تا این مدارگرد بیشتر از هر چیزی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و حدود ۲۰ سال در مدار مریخ قرار بگیرد که یک اتفاق جالب و قابل توجه محسوب می شود.

یکی دیگر از ماموریت های قابل توجه و مهم ناسا با این مدارگرد، شناسایی نحوه فرود و همچنین محل استقرار مریخ نورد مقاومت ناسا را به عهده داشت که باعث شد تا شاهد اتفاقات هیجان انگیز و قابل توجهی از سوی این شرکت باشیم که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد.

۲۰ سالگی مدارگرد Odyssey ناسا به همراه شناسایی و تشخیص آب های زیرزمینی در برخی از نقاط سیاره مریخ همراه بوده است و یک اتفاق خاص و جذابی به همراه خواهد داشت و قطعا این عملکرد در راستای تلاش های بی وقفه ناسا اتفاق افتاده است.

اتفاقاتی که این سازمان توانسته در این سالها از خود به نمایش بگذارد قطعا در سطح بسیار بالایی ارائه داده خواهند شد و در کنار اتفاقات بسیار ایده آل به یک نتیجه مطلوب و بسیار حرفه ای برسد و قرار دادن این مدارگرد در این سطح کار هر شرکتی نیست.

۲۰ سالگی مدارگرد Odyssey ناسا

در این ۲۰ سال دستاورد های زیادی برای ناسا به از سوی این مدارگرد به دست آمده و تجربه قابل قبول و بسیار خوبی به همراه داشته و همچنین این سازمان توانایی های بسیار زیادی دارد که می تواند برای راه اندازی و اجرایی کردن این اتفاقات بهترین عملکرد را به همراه داشته باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر