۲۸ میلیارد دانلود در گوگل پلی تا سه ماهه سوم ۲۰۲۰

۲۸ میلیارد دانلود در گوگل پلی تا سه ماهه سوم ۲۰۲۰

امروز شرکت گوگل به طور رسمی یک آمار فوق العاده هیجان انگیز و فوق العاده ای را از فروشگاه نرم افزاری انتشار کرد که شاهد قابلیتی فوق العاده و بسیار ایده آل خواهیم بود که این شرکت توانایی های فوق العاده و بسیار بالایی را نشان می دهد.

در این آمار منتشر شده شاهد یک رقم فوق العاده خاص و بی نظیر هستیم که نشان دهنده پرطرفدار بودن این برنامه را نشان می دهد که در بالاترین سطح خود قرار دارد و همین موضوع باعث بازخورد جالب رسانه های دنیا نسبت به این عملکرد و حالت باشد.

در این اتفاق شاهد یک اتفاق بی نظیر و فوق العاده خاص هستیم که نشان می دهد گوگل با ارائه قابلیت های نصب برنامه های متعدد توانسته بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارد و همین عملکرد کلی باعث پیشرفت و همچنین رو به افزایش بودن این قابلیت را دارد.

۲۸ میلیارد دانلود در گوگل پلی تا سه ماهه سوم و پاییز را نشان می دهد که در این بازه بسیار کم این تعداد دانلود از برنامه گوگل پلی بسیار فوق العاده و عالی می باشد و عملکرد و پشتیبانی از این همه دانلود و آن هم در مدتی کمتر از یک سال را به بهترین شکل ممکن نشان می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیتی که گوگل توانسته به بهترین شکل ممکن آنرا اجرایی کند و در نهایت شاهد اتفاقات فوق العاده و بسیار هیجان انگیز هستیم که این شرکت را نسبت به رقبای خود در بالاترین سطح ممکن قرار داده و شاهد اتفاقات بسیار فوق العاده و خاص هستیم.

28 میلیارد دانلود در گوگل پلی

۲۸ میلیارد دانلود در گوگل پلی

گوگل با انتشار این آمار اعلام کرد قرار است برای قدردانی از کاربران خود برخی از برنامه های پولی که ارزش مالی بسیار بالایی دارند را با همکاری توسعه دهندگان و سازندگان برنامه ها به مدت زیادی به صورت رایگان و بدون پول به کاربران ارائه دهد.

گوگل در این چند سال اخیر با توسعه پلتفرم گوگل پلی توانسته عملکرد بسیار مثبت و خوبی را از خود به نمایش بگذارد و در کل شاهد اتفاقات خاص و بسیار هیجان انگیز از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار فوق العاده و هوشمند خواهیم بود، نظر شما درمورد عملکرد گوگل در این سال های اخیر چه می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر