۳ روز تا رویداد انحصاری اپل برای معرفی محصولات

۳ روز تا رویداد انحصاری اپل برای معرفی محصولات

اپل تاریخ را برای رویداد بزرگ بعدی خود تأیید کرده است ، پخش جریانی مستقیم در ۱۵ سپتامبر آغاز خواهد شد ، اما دقیقاً آنچه در دستور کار است باید منتظر ماند. در رونمایی بزرگ به احتمال زیاد شاهد پوشش جدید شکستن اپل واچ خواهیم بود ، مدل Apple Watch Series 6 نسخه فعلی را ارتقا می دهد. با این حال مانند اکثر رویدادهای آیفون نخواهد بود.

بارزترین تفاوت در این است که اپل این رویداد را بصورت آنلاین برگزار خواهد کرد. همانند WWDC 2020 در اوایل سال جاری ، رویداد ۱۵ سپتامبر به صورت مستقیم از اپل پارک در کالیفرنیا پخش می شود. این ساعت ۱۰ صبح PDT (ساعت ۱۳:۰۰ بعدازظهر) شروع می شود.

در مورد آنچه که احتمالاً خواهیم دید ، این اوج شایعات و نشت های متعدد طی چند ماه گذشته خواهد بود. یک شایعه گسترده این است که آیفون جدید عنوان اصلی خود را ارائه می دهد ، که انتظار می رود اولین آن به عنوان سری آیفون ۱۲ معرفی شود. اگرچه ویژگی های زیادی برای تمرکز اپل وجود دارد ، اما گنجاندن ۵G برای اولین بار احتمالاً مهمترین است.

دقیقاً چه نوع ۵G در آیفون ۱۲ پشتیبانی خواهد شد – و آیا این در تمام محدوده سازگار است – باید تأیید شود. شایعات هفته گذشته حاکی از آن بود که اگرچه همه مدل های آیفون ۱۲ برای سال ۲۰۲۰ از پشتیبانی ۵G برخوردار هستند ، اما همه آنها mmWave ندارند. در عوض ، Sub-6GHz 5G در انواع مختلف رایج خواهد بود ، با سریعترین – و همچنین بزرگترین و پر مصرف ترین – نوع ذخیره شده برای بزرگترین و گرانترین آیفون.

3 روز تا رویداد انحصاری اپل
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

۳ روز تا رویداد انحصاری اپل

اعتقاد بر این است که در بالای یک طیف مدل چهار نفره قرار دارد. پیشنهاد می شود یک آیفون ۱۲ جدید ، یک آیفون ۱۲ مکس با نمایشگر بزرگتر ، و آیفون ۱۲ پرو و ​​یک آیفون ۱۲ پرو حداکثر وجود داشته باشد. صفحات نمایشگر OLED ، پیچ و تاب جدید دیگر در مقایسه با مخلوط LCD و OLED در آرایه مدل فعلی ، به نمایش در می آیند. همچنین انتظار می رود جدیدترین iPad Pro فناوری دوربین LIDAR Camera خود را حداقل به برخی از تلفن های هوشمند جدید اهدا کند.

هنوز هم ممکن است مجبور شویم کمی بیشتر صبر کنیم تا همه اینها را ببینیم. سایر درزها نشان می دهد که اپل محدوده جدید آیفون را برای اواخر ماه سپتامبر یا حتی در ماه اکتبر ترک خواهد کرد ، با صحبت در مورد تاخیرهای تولید که به طور بالقوه باعث آیفون ۱۲ در سال خواهد شد.

در مورد Apple Watch – چیزی که به نظر می رسد عنوان رسمی “Time Flies” به شدت به آن اشاره دارد – در آنجا فقط یک مدل نیست بلکه دو مدل است که می توانیم ببینیم. علاوه بر پرچمدار جدید Apple Watch Series 6 ، همچنین یک نسخه ارزان قیمت تر نیز وجود دارد که به عنوان یک ورودی جدید برای پوشیدنی های شرکت عمل می کند.

فراتر از این ، امکان ایجاد سخت افزار جدید بیشتر وجود دارد. در میان شایعات دیگری که اواخر دیده ایم ، بحث در مورد مدل های جدید iPad ، از جمله iPad Air جدید با iPad Pro است که برخی از ویژگی های آن را وام می دهد. فقط در عرض یک هفته همه چیز را حتماً خواهیم دانست.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر