۳ قابلیت جالب پیام های iOS 14

رویداد WWDC 2020 بسیاری از مشخصات جدید را از iOS 14 رونمایی کرد و چندین برنامه موجود دارای ویژگی های جدید بودند. یکی از این ها ویژگی های جدید پیام ها است. ویژگی های جدید پیام ها بسیار امیدوار کننده تر به نظر می رسد.

اما آیا هنوز کسی از پیام استفاده می کند؟ با وجود واتساپ، خوب این درست نیست که طبق گفته های اپل، آنها در بعضی کاربرانی که از پیام استفاده می کند، رکورد دارد. در مقایسه با سال گذشته، امسال شاهد افزایش ۴۰ درصدی استفاده از پیام ها را خواهیم داشت.

در حالی که پیام های گروهی افزایش ۲ برابری داشت. بنابراین، اپل سه روش موجود برای استفاده از پیام ها از جمله مکالمه، میموجی ها و گروه ها را بهبود بخشیده است. سه ویژگی شگفت انگیز که در پیام های iOS 14 معرفی شده است.

3 قابلیت جالب پیام های iOS 14

پین کردن مکالمات – iOS 14

معمولا به دوستان و همکاران خود پیام می دهیم اما این مکالمات به دلیل پیام های بزرگ شرکت های و موارد دیگر هرگز باقی نمی ماند، و در نتیجه، مخاطبی که برای آنها ارسال می کردیم در لیست پایین می روند و دسترس به محافظت ها را سخت تر می کند. بنابراین، اپا ویژگی جدیدی را در پیام ها رونمایی کرده است. اکنون قادر خواهید بود که مکالمات مورد علاقه خود را پین کرده و به آنها در قسمت بالا دسترس راحت داشته باشید.

برای پین کرد مکالمه، کافی است انگشت خود را به راست بکشید و روی نماد پین ضربه برنید. سپس می توان به آن پیام پین زده باشد. در هر زمان مکالمه پین شما پیام جدید داشته باشید با یه نقطه کوچک آبی رنگ نشان داده می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
3 قابلیت جالب پیام های iOS 14

پاسخ های و گفتار های درون خطی

با آمدن به سمت گروه ها، ما دو ویژگی جدید را داریم که می توان به پاسخ های درون خطی و اشاره ها اضافه کنیم. حال می توانید به پیام های خاص پاسخ دهید و یک موضوع گفتگو ارائه را بسیار ساده تر و مرتب تر می کند.

همچنین می توان پاسخ های درون خط را به طور جداگانه مشاهده کنید.

در آخر هم می توانید با وارد کردن نام آنها و انتخاب آنها، به طور شخص با آنها صحبت می کنید. علاوه بر این، می توانید به تنظیمات بروید و گزینه ای را انتخاب کنید که پس از ذکر در این گروه به شما اطلاع داده شود.

3 قابلیت جالب پیام های iOS 14

میموجی جدید

دسته از میموجی های جدید در حال پیوستن به Apple Messages هستند. اپل به ۲۰ سبک جدید مو و لباس اضافه کرده است. و مطمئنا چه کسی می تواند این روز های چیز اساسی این چنین را فراموش کند، در این دسته از میموجی ها گزینه های از عصر جدید، برجسب هایی از جمله آغوش، ضربه های مشت و سرخ شدن وجود دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر