۳ هزار هواپیما بدون سرنشین بر فراز شانگهای برای نمایش جنسیس

۳ هزار هواپیما بدون سرنشین بر فراز شانگهای برای نمایش جنسیس

هواپیما های بدون سرنشین جزو بزرگترین اختراعات بشر محسوب می شود که با قابلیت های جذاب عملکرد های متفاوت و بسیار خاصی به همراه دارند، شاید قیمت بالا و بسیار زیاد هواپیما های بدون سرنشین باعث شده تا استفاده از آنها بسیار کم و تقریبا نباشد.

در المپیک بازی های زمستانی ۲۰۱۸ شاهد استفاده از ۱۲۱۸ کوادکوپتر اینتل استفاده شده بود که یک رکورد خاص و جذاب از سوی این شرکت بود. اما طبق گفته ها قرار است این رکورد شکسته شود و با مدیریت شرکت اینتل برای مراسم رسمی جنسیس اتفاق خواهد افتاد.

در شهر شانگهای چین حدود ۳۰۰۰ هواپیمای بدون سرنشین برفراز این شهر پرواز خواهند کرد و در شب با نمایش لوگو جنسیس و برخی از محصولات این شرکت جشن نمایشگاه و رویداد شرکت جنسیس را برگزار خواهند کرد که به صورت انحصاری در این رویداد برگزار خواهد شد.

۳ هزار هواپیما بدون سرنشین قرار است رکورد تعداد به پرواز درآمدن تعداد هواپیما های بدون سرنشین در یک زمان و مکان را بشکند و در کتاب رکورد های گینس ثبت شود و دلیل اصلی آن وجود همکاری های شرکت اینتل و جنسیس برای ارائه خدمات خود در بازار چین و شهر شانگهای هستند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این هواپیما های بدون سرنشین داستان حضور شرکت جنسیس در بازار چین و محصولاتی که قرار است از خود به نمایش بگذارد را به ایده آل ترین حالت ممکن به اجرا می گذارد و شاهد به وقوع پیوستن حالت های جذاب و بسیار خاص از سوی این شرکت برای این بازار قدرتمند خواهیم بود.

پرواز 3 هزار هواپیما بدون سرنشین

پرواز ۳ هزار هواپیما بدون سرنشین

این اتفاق یکی از جذاب ترین نمایش هایی خواهد بود که شرکت جنسیس در چند سال اخیر از خود به نمایش خواهد گذاشت و رویدادی که با نمایش هواپیما های بدون سرنشین انجام خواهد گرفت بزرگترین همایش هوایی خواهد بود که در سراسر دنیا اتفاق افتاده است.

محصولاتی همچون جنسیس GV80 و همچنین جنسیس G80 از سری خودرو هایی هستند که شرکت جنسیس در این نمایش به اجرا درخواهد آورد و فروش رسمی این دو خودرو و دیگر سری های این شرکت بعد از ماه سپتامبر که یکی از ماه های تاثیر گذار این شرکت محسوب می شود خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر