۳ ویژگی مهم در مرکز کنترل MIUI 13

پس از اولین دسته، شیائومی دومین دسته از آپدیت MIUI 13 را هم معرفی کرد. این اعلامیه نشان می دهد که ۱۳ دستگاه شیائومی در دسته دوم قرار دارند. شیائومی می ۱۰ و می ۱۰ پرو جز دسته دوم آپدیت MIUI 13 هستند. MIUI 13 ویژگی هایی مثل حفاظت از حریم خصوصی کاربر و ثبات سیستم را بهبود می بخشد. واترمارک های حریم خصوصی، محافظت در برابر کلاهبرداری، محافظت از تایید چهره جدید و سایر عملکرد را اضافه می کند. علاوه بر این، در آپدیت جدید شاهد فونت های جدید، تصاویر پس زمینه جدید، ویجت هایی جدید هم خواهیم بود. به غیر از این ها، در مرکز کنترل MIUI 13 هم شاهد تغییراتی هستیم. در این مطلب هم ۳ ویژگی مهم مرکز کنترل MIUI 13 را مرور خواهیم کرد.

۱. MI SMART HUB

یکی از ویژگی های جدید مرکز کنترل MIUI 13، مرکز جادویی است. این ویژگی برای مدیریت ابزار های ارتباطی است. از MI SMART HUB، کاربران می توانند اتصال دستگاه ها را از گوشی هوشمند خود کنترل کنند.

۲. ولوم باز جدید

مرکز کنترل MIUI 13 همچنین دارای ویژگی جدیدی است با عنوان Volume Bar است که برای تنظیم صدای گوشی حتی بدون استفاده از دکمه های فیزیکی به ما کمک می کند. این ویژگی علاوه بر صدا، ویژگی روشنایی را هم در خود جای داده است. با این قابلیت کاربران می توانند میزان روشنایی نمایشگر را هم تنظیم کنند. تقریبا می توان گفت چیزی شبیه به مرکز کنترل iOS را شاهد هستیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
مرکز کنترل MIUI 13

۳. سوئیچ در مرکز کنترل و اعلان ها

علاوه بر این، MIUI 13 ویژگی جدیدی را هم به همراه دارد که دسترسی به مرکز اعلان و کنترل را آسان تر می کند. به واسطه این ویژگی کاربران می توانند به راحتی بین اعلان ها جابجا شوند و پنجره ها را تغییر دهند. این کار را می توان با یک سوایپ به سمت راست یا چپ انجام داد.

با توجه به تمام مشکلات پیش آمده در MIUI 12 که شیائومی را وادار به انتشار نسخه آپدیت شده آن یعنی MIUI 12.5 کرد، دیگر ویژگی های جدید زیادی را نمی توان در MIUI 13 انتظار داشت. این شرکت تغییر زیادی در رابط کاربری ایجاد نکرده است. تمرکز اصلی MIUI 13 در بخش حریم خصوصی، حفاظظت از سیستم و چند حوزه دیگر است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر