۹ تلفن ال جی امسال آپدیت اندروید ۱۰ را دریافت می کنند

۹ تلفن ال جی امسال آپدیت اندروید ۱۰ را دریافت می کنند

چند سال پیش ال جی یکی از شرکت های برتر در بازار تلفن های هوشمند بود. در روز های ال جی G2، این شرکت در تلاش بود تا موضع خود را در مقابل امثال اپل و شیائومی حفظ کند. با این حال، این شرکت کره ای با انتشار نسخه های بعدی ناکام ماند و فظهی رقابت را از دست داد، خصوصا یک شرکت از چین اکنون، این شرکت دارای بخش کوچکی در بازار گوشی های هوشمند با پرچمداران است که در دو سال گذشته نتوانست تحت تاثیر قرار گیرد. برای بدتر شدن شرایط، این شرکت سابقه ردیابی آپدیت خوبی ندارد، اما برای بهبود کار می کند. امسال، آپدیت اندروید ۱۰ ال جی در حال حاضر به دو گوشی هوشمند LG G8 ThinQ و یک واحد کره ای V50 ThinQ 5G.

آپدیت اندروید ۱۰ ال جی به صورت LG UX 9.0 عرضه می شود و چندین ویژگی جدید و طراحی جدید را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این، یک حالت جدید دسکتاپ وجود دارد که اگر گوشی خود را به یک صفحه نمایش خارجی وصل کنید، تجربه را گسترش می دهد. از سال گذشته، طرفداران و صاحبان دستگاه های ال جی منتظر نقشه راه رسمی بودند که نشان دهند چه زمانی می توانند اندروید ۱۰ را برای گوشی های خود انتظار داشته باشند. اکنون، شعبه ایتالیایی ال جی برنامه های این شرکت ر برای ارائه اندروید ۱۰ با UX 9.0 به ۹ دستگاه در سال ۲۰۲۰ به اشتراک گذاشته است.

لیست دستگاه های واجد شرایط شامل LG V40 ThinQ، واحد های بین المللی V50 ThinQ ، G8X ThinQ ، G8S ThinQ ، G7 ThinQ ، K50S ، K40S ، K50 و Q60 می باشد. می توانید نقشه راه کامل را با مدت زمان انتشار مورد انتظار در زیر بررسی کنید:

نقشه آپدیت اندروید ۱۰ برای گوشی های ال جی:

فوریه سال  ۲۰۲۰  

LG V50 ThinQ اینترنشنال

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

یک چهارم دوم سال  ۲۰۲۰ 

LG G8X

یک چهارم سوم سال  ۲۰۲۰ 

LG G7 ، G8S و V40

یک چهارم آخر سال ۲۰۲۰

LG K50S ، K40S ، K50 و Q60

همانطور که مشاهده می کنید، برخی از دستگاه های موجود در سطح ورود به سیستم عامل اندروید ۱۰ در ماه های پایانی سال ۲۰۲۰ دریافت می کنند. باید بگوییم که خیلی دیر شده است. به علاوه، اندروید ۱۱ با بسیاری از شرکت ها که روی آن کار می کنند، قرار دارد. بنابراین، تلفن های ال جی همیشه یک سال عقب تر از نسخه فعلی اندروید یی خواهند بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر