۹ سال زندان برای مجرمان مجازی در کشور روسیه

۹ سال زندان برای مجرمان مجازی در کشور روسیه

در کشور روسیه سالانه مجرمان مجازی زیادی به وجود می آید و تمامی آنها با روش های مخلتف و متنوع اقدام به خالی کردن حساب ها و دارایی افراد مختلف می کنند که ضرر های بسیار زیادی برای مردم روسیه به وجود می آورد که همین امر باعث اقتصاد بد در این کشور می شود.

دولت این کشور تصمیم گرفته است با وضع کردن قانون جدید درمورد انواع تخلفات مجازی و مجرمانی که از طریق شبکه های مجازی و اینترنت اقدام به خالی کردن حساب شهروندان این کشور اقدام می کنند باید شاهد این باشیم که این حالت ها می تواند بسیار مخرب و زننده در جامعه باشد.

این کشور قوانین جدیدی را درمورد مقابله با این مجرمان و این دزدی های مجازی در نظر گرفته است که همین کار باعث این شده است تا برخی از ارگان ها از دولت تشکر کنند و بخاطر وضع قانون جدید که مجازات سنگینی را نیز به همراه دارد را برای مجرمان سایبری در نظر گرفته است.

۹ سال زندان برای مجرمان مجازی اولین بخش این مجازات بوده است و در بخش دوم نیز به همراه این حبس شاهد پرداخت جریمه نسبت به اقدامی که این فرد در جامعه انجام داده است تعیین خواهد شد تا شاهد اتفاقات بسیار متفاوت و عجیبی در این شرکت برای مقابله با مجرمان مجازی باشیم.

روسیه این قانون را برای جلوگیری از سرقت اطلاعات به همراه خالی کردن حساب های بانکی شهروندان این کشور کرده است که واقعا در کشور روسیه اینگونه اتفاقات بسیار زیاد می باشد و شاهد حملات مختلف سایبری در داخل این کشور هستیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
9 سال زندان برای مجرمان مجازی در کشور روسیه

۹ سال زندان برای مجرمان مجازی

در اولین قدم فرد به زندان ۹ ساله محکوم می شود و نوع و حتی درجه خلاف فرد تعیین کننده این مدت حبس نمی باشد و این قانون برای تمامی افرادی که اقدام به این دزدی و این کار زده اند برابر خواهد بود، و در دومین بخش نیز نسبت به خلاف فرد جریمه نقدی در نظر گرفته خواهد شد.

این قانون گذاری سخت باعث می شود تا شاهد این باشیم که دیگر در کشور روسیه اینگونه خلاف های مجازی و خالی کردن حساب های بانکی افراد وجود نخواهد داشت و یا حداقل کمتر از گذشته خواهد بود که یک مزیت بسیار فوق العاده از سوی این کشور می باشد.

روسیه جزو ۱۰ کشور برتر در حوزه فناوری و تکنولوژی می باشد، و اینگونه خلاف ها در چنین کشوری بسیار معمول می باشد که در سال های گذشته بیشتر از بیش انجام شد که باعث شد تا شاهد این باشیم که این کشور مجبور به اقدام جدید برای مقابله با این جرایم شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر