AMD ریزر ۴۰۰۰ برای دسکتاپ عرضه می شود

AMD ریزر ۴۰۰۰ برای دسکتاپ عرضه می شود

یعد از مشخص شدن سری جدید پردازنده های شرکت AMD، حالا مشخص شده است که چرا این پردازنده در دسکتاپ قرار خواهد گرفت و هدف این شرکت برای قرار دادن این پردازنده برای بخش داخلی لپ تاپ بوده است دلیل چه می باشد.

AMD این محصول را به عنوان پرچمدار جدید خود رونمایی کرده است و ادعا کرده است که شاهد اتفاقات بسیار مناسبی نسبت به سری های قبلی این شرکت خواهیم بود، همچنین عنوان کرده است شاهد کیفیت بسیار بالا طراحی و ساخت این پردازنده جدید هستیم.

این تراشه قرار است تا چند روز آینده توسط یک کنفرانس آنلاین توسط AMD برگزار شود و انتظار می رود تا ما نیز شاهد این باشیم که این پردازنده از قدرت بسیار بالایی بهره خواهد برد و انتظار می رود نیز شاهد اتفاقات بسیار خوب در طراحی و ساخت این تراشه قدرتمند نسبت به قبل باشیم.

AMD ریزر ۴۰۰۰ دلایل بسیار زیادی دارد که چرا به عنوان یک محصول جداگانه عرضه نخواهد شد، یکی از محکم ترین دلایل این ماجرا وجود ضعف شرکت AMD در طراحی و ساخت تراشه برای لپ تاپ بوده است و از طرفی نیز کیفیت ساخت این شرکت در این بخش مناسب نبوده است.

همه این ماجرا ترکیب شده است تا شاهد این باشیم که این شرکت دست به یک تغییر متفاوت بزند و به جای عرضه تکی این محصول شاهد عرضه این پردازنده بر روی یک مادربرد لپ تاپ خواهیم بود که به صورت پیشفرض روی دسکتاپ قرار گرفته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

 AMD ریزر 4000 برای دسکتاپ عرضه می شود

AMD ریزر ۴۰۰۰

هنوز مشخصات دقیق این محصول منتشر نشده است و باید منتظر ماند و دید که آیا این واقعیت به حقیقت تبدیل خواهد شد که بهترین پردازنده AMD بر روی یک لپ تاپ به کار گرفته خواهد شد و یا هنوز شاهد اتفاقات بسیار زیادی خواهیم بود.

این تراشه نیز در رتبه بندی ۳DMark 11 نمره ۵۶۵۹ را کسب کرده است که تابحال هیچ کدام از تراشه های موجود در بازار نتوانسته اند این نمره بسیار خوب را به خود اختصاص دهند و ما نیز شاهد اتفاقات بسیار خوبی برای این پردازنده قدرتمند و با کیفیت نسبت به رقبای این محصول بوده ایم.

هنوز مشخصات کاملی درمورد این محصول منتشر نشده است و باید منتظر ماند و دید که آیا این پردازنده می تواند به نوعی رقابت اینتل و AMD را دگرگون بسازد و یا باز هم شاهد اتفاقات بسیار متفاوت و جذابی برای رقابت میان این دو شرکت بزرگ سازنده پردازنده خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر