AppGallery هواوی دارای قابلیت های بسیار فوق العاده

AppGallery هواوی دارای قابلیت های بسیار فوق العاده

هواوی در پی تحریم های آمریکا در فکر ساخت فروشگاه نرم افزاری خود می باشد که برای کاربران خود خدمات رسانی بهتری را انجام دهد، از طرفی که از سوی آمریکا و گوگل تحریم شده است و کاربران هواوی دسترسی کامل به گوگل پلی ندارند حالا این فروشگاه راه اندازی شده است.

AppGallery دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد که باعث شده است تا کارشناسان دنیای فناوری این سرویس را یکی از بهترین ها در حوزه خود بدانند و هواوی را به یک موفقیت بزرگ تشبیه کنند که توانسته است این سرویس را به خوبی تولید و راه اندازی کند.

طبق گفته مدیر ارشد هواوی این سرویس در ۱۷۰ کشور نصب فعال داشته است و حدود ۴۰۰ میلیون کاربر در حال استفاده از این سرویس خدمات دهی هواوی می باشند که در مقایسه با گوگل پلی دارای قابلیت های بسیار جذابی دارد.

هواوی بیان کرده است این اپلیکیشن به غیر از دستگاه های هواوی بر روی دیگر گوشی ها کارکرد مناسبی دارد و دیگر کاربران می توانند از امکانات این سرویس نهایت استفاده را ببرند. در تست های اولیه سرویس AppGallery هواوی شاهد امکانات بسیار فوق العاده این سرویس شده ایم.

همچنین این سرویس از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و باعث می شود تا جستجو میان اپلیکیشن های این سرویس با بالاترین سرعت ممکن انجام بگیرد و کاربر بتواند در کمترین زمان ممکن به نتایج دلخواه خود دست یابد که در مقایسه با گوگل پلی تقریبا با هم یکسان می باشند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این سرویس می تواند باعث شود تا کاربران زیادی به سوی دستگاه های هواوی رو بیاورند و دلیل آن نیز حضور خدمات دهی با کیفیت این شرکت می باشد که توانسته است به بهترین نحو ممکن این سرویس را راه اندازی و اجرایی کند.

AppGallery هواوی دارای قابلیت های بسیار فوق العاده

AppGallery هواوی : بی نظیر،فوق العاده

رابط کاربری این سرویس از نظر محتوایی بسیار خاص و جالب می باشد و به جرات می توان گفتت بهتر از سرویس گوگل پلی می باشد که به کاربر این اجازه را می دهد که بتواند از بهترین امکانات ممکن در این سرویس استفاده کند و بهترین نتیجه مورد نظر خود را دریافت کند.

لیست بندی برنامه ها و استفاده از طراحی مناسب برای قرارگیری آیکون ها و المان های مختلف باعث شده است تا به طور ویژه این اپلیکیشن میان دیگر برنامه های کاربردی به چشم بیاید و طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد.

این سرویس علاوه بر ارائه خدمات نرم افزاری اخبار دنیای فناوری و در حوزه آی تی را در بخش های جداگانه خود ارائه می دهد که باعث شده است تا کاربران زیادی فقط به خاطر بروز بودن اخبار این برنامه را نصب کنند و از آن استفاده کنند، باید منتظر بمانیم و ببینیم حرکت گوگل پلی به این حرکت هواوی چگونه خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر