AT&T با شبکه ۵G در ۱۰ بازار جهانی حضور می یابد

AT&T با شبکه ۵G در ۱۰ بازار جهانی حضور می یابد

شرکت معروف AT&T که یکی از شرکت های شبکه دهی و آنتن دهی بزرگ در دنیا محسوب می شود اعلام کرده است تا هفته آینده شبکه ۵G را در ۱۰ بازار مختلف جهانی عرضه خواهد کرد، و در کشور آمریکا از امروز به صورت رسمی این فناوری روشن شده است و در دسترس می باشد.

در کشور آمریکا کاربرانی گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ ۵G دارند می توانند به صورت عادی و با فعال سازی این شبکه بر روی گوشی همراه خود از این تکنولوژی نهایت استفاده را ببرند. به گفته این شرکت این عادی سازی تا اوایل سال ۲۰۲۰ ادامه دار خواهد بود و در کشور های زیادی راه اندازی خواهد شد.

این شبکه ۵G به طور کامل در ایالات متحده راه اندازی نشده است و در شهر های بزرگ این تکنولوژی در دسترس می باشد، در شهر هایی همچون سانفرانسیسکو،لس آنجلس،میلواکی و پایتخت آمریکا یعنی شهر نیویورک تمامی این خدمات دهی فعال می باشد.

حضور AT&T با شبکه ۵G باعث شده است تا کاربران دیگر شهر ها و کشور ها به این شرکت اعتراض کنند که چرا این تکنولوژی هنوز به کشور های دیگر نرسیده است و همین خبر و اعتراضات باعث شده است تا این شرکت به همه کاربران خود پاسخ حضور در ۱۰ بازار را داده است.

این شرکت در ادامه توضیحات خود اشاره به حضور در خاورمیانه و آسیا داده است و اشاره کرده است که در این منطقه هم حضور پر رنگی خواهد داشت و به گفته کارشناسان برای رقابت با شرکت T-MOBILE این خدمات دهی را در این منطقه شروع خواهد کرد و به نظر می رسد به داخل ایران نیز برسد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

AT&T با شبکه 5G در 10 بازار جهانی حضور می یابد

AT&T با شبکه ۵G در خاورمیانه

شرکت AT&T با اعلام اینکه در خاورمیانه شروع به سرمایه گذاری خواهد کرد ذهن همه افراد به سمت کشور های عربی رفت اما این شرکت با اعلام اینکه از کشور های چین و جنوب روسیه شروع به خدمات دهی خواهد کرد و در بخش هایی از ترکیه نیز از این قاعده جدا نمی باشد.

رقابت بین دو شرکت AT&T و T-Mobile باعث شده است تا خدمات دهی شبکه ۵G در کشور های مختلف دنیا بالا برود و این رقابت بین این دو غول بزرگ دنیا باعث شده است تا کیفیت کاری این دو غول آنتن دهی دنیا بیش از حد فوق العاده باشد و بدون نقص کارایی خود را ادامه می دهند.

شرکت AT&T هنوز ۱۰ بازار خود را معرفی نکرده است اما می توان حدس زد از کشور های اروپایی و آسیایی در این لیست وجود داشته باشند و این خدمات دهی برای این کشور ها رسیده باشد، از مهم ترین مزایای AT&T وجود سرعت بیشتر نسبت به رقیب اصلی خود می باشد.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که کدام شرکت از یکی دیگر برتری خواهد گرفت و به اولین اپراتور برتر دنیا تبدیل خواهد شد، رقابت بین این دو باعث شده است تا AT&T با شبکه ۵G و شرکت T-Mobile با خدمات ۵G Plus رقابت را بیش از بیش زیاد کند و کیفیت خدمات دهی این دو شرکت بیش از حد افزایش داشته باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر