Ballie ربات هوشمند سامسونگ برای کمک خانه هوشمند

Ballie ربات هوشمند سامسونگ برای کمک خانه هوشمند

سامسونگ بار دیگر با تولید ربات های هوشمند خانگی جدید خود رقبای خود را بار دیگر به چالش جدید و حساسی کشیده است، سامسونگ با تولید رباتی هوشمند که برای خانه های هوشمند ساخته شده است را در رویداد CES2020 به معرض نمایش گذاشته است.

شکل این ربات مانند توپ می باشد و به صورت چرخشی تمام مسیر های حرکتی خود را تعیین می کند، این محصول دارای قابلیت های بسیار زیادی اعم از وای فای داخلی و انواع سنسور داخل دستگاه می باشد که ارزش دستگاه را به صورت زیادی افزایش می دهد.

مدیرعامل شرکت سامسونگ این محصول را با عنوان ربات زندگی همراه نامیده است و اشاره کرده است این ربات یک همراه بسیار خوب و البته بسیار هوشمند برای خانه های هوشمند و تمامی افراد موجود در جامعه می باشد که می توانند از طریق این ربات به اهداف خود برسند.

قابلیت های Ballie ربات هوشمند سامسونگ فراوان می باشد و سامسونگ این محصول را برای انواع بازار های مختلف عرضه کرده است و امیدوار است بازخورد زیادی داشته باشد. این ربات به یک دوربین همراه مجهز می باشد و این قابلیت را دارد که با فیلمبرداری از تمام مناطق برای خانه شما مانند نگهبان عمل کند.

این ربات می تواند یک مربی تناسب اندام نیز باشد یا می توانید آنرا مانند حیوانات خانگی به دنبال خود به گردش ببرید، سنسور های حرکتی این ربات مانند دیگر حیوانات عمل می کند و با شناسایی فرد به ربات دیگر صاحب خود را شناخته است و به دنبال فرد خواهد افتاد.

Ballie ربات هوشمند سامسونگ برای کمک خانه هوشمند

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

Ballie ربات هوشمند سامسونگ : فناوری جدید کره ای

یکی از قابلیت های جذاب و جالب این ربات، دارا بودن سنسور تشخیص چهره می باشد که باعث می شود تا تا شما آنرا به عنوان دوربین امنیتی در خانه رها کرده و با استفاده از یک نرم افزار جداگانه به تمامی قابلیت ها و حرکت های این ربات از فاصله درو نظارت داشته باشید.

این ربات مانند حیوانات خانگی عمل می کند و با یکبار صدا زدن به سمت شما می آید تا تمامی کارهایی را که شما قرار است انجام دهید را آنالیز می کند و در نهایت با یک بار صدا زدن به سمت شما می اید که قابلیت بسیار زیبایی می باشد.

کیم مدیرعامل سامسونگ در رویداد CES امسال بعد از رفتن روی صحنه اسم این ربات را  صدا زد و بلافاصله این ربات به سمت صدا رفت و تمامی حضار در آن سالن شروع به تشویق کردند، Ballie ربات هوشمند سامسونگ از هوش مصنوعی بسیار بالایی بهره می برد و گفته می شود یکی از برترین ربات های هوشمند خانگی در سال ۲۰۲۰ نیز باشد.

هنوز اطلاعات کافی و مورد نیاز این ربات از سوی سامسونگ منتشر نشده است و گفته می شود این ربات دارای قابلیت های بسیار جذاب و جالبی خواهد بود که این قابلیت ها با قیمت نامشخصی و در زمان نا مشخص تری عرضه خواهند شد. این اولین شگفتی سامسونگ در این نمایشگاه می باشد باید منتظر سورپرایز های بعدی این شرکت باشیم.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2020

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر