E3 2020 لغو شد : کرونا بزرگترین تهدید برای دنیا

E3 2020 لغو شد : کرونا بزرگترین تهدید برای دنیا

کنفرانس سالانه بازی که همه ساله در کشور آمریکا برگزار می شود امسال دچار مشکلاتی از قبیل برگزاری دچار شده است و همین نیز باعث شده است تا شاهد به تعویق افتادن و بعد از آن لغو کامل این رویداد بسیار جذاب و قطعا پر طرفدار باشیم.

این رویداد قرار بود در تاریخ ۱۰ مارس برگزار شود که متاسفانه بخاطر کرونا قرار شد به یک زمان دیگری موکول شود که بعد از گذشت یک روز از این تصمیم، قرار شد این رویداد به زمان دیگری موکول شود. این رویداد یکی از پر بازدید ترین کنفرانس های سال می باشد.

طرفداران بسیار زیادی برای حضور در شهر لس آنجلس آمریکا دارند که بخاطر شیوع ویروس کرونا این رویداد لغو شده است و هنوز به طور کامل مشخص نشده است که این رویداد در کدام یک از زمان های گفته شده برگزار خواهد شد.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است باید تمام رویداد هایی که در آنها افراد زیادی تجمع می کنند قطعا یکی از نقاط خطرناک برای شیوع این ویروس می باشد، همچنین این سازمان با ابلاخیه بسیار تاثف بار اعلام کرد E3 2020 لغو شد و این عنوان را برای طرفداران این رویداد منتشر کرد.

این رویداد سال گذشته حدود ۶۶ هزار نفر بازدید کننده داشته است که تابحال در تاریخ این رویداد این رقم تکرار نشده بود و گفته میشد که در این سال نیز شاهد این اتفاق باشیم که متاسفانه بخاطر شیوع ویروس کرونا این رویداد نیز لغو شد و برگزاری آن به رویداد دیگری موکول شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

E3 2020 لغو شد : کرونا بزرگترین تهدید برای دنیا

E3 2020 لغو شد : بحران در حد تعطیلی

لغو شدم این رویداد قطعا ضرر های بسیار زیادی به شرکت هایی که در این رویداد حضور یافته اند قطعا بزرگ خواهد بود و جبران آن برای شرکت ها یک مسئله بسیار دشوار و سختی خواهد بود که باید دید این شرکت ها از پس این کار بر می آیند یا خیر.

همچنین یکی از بزرگان این رویداد که حدود ۲۵ سال در این رویداد حضور داشت سونی بوده است که از سال گذشته عدم حضور خود را در این رویداد اعلام کرده است و ما نیز شاهد این بوده ایم که این رویداد دچار افت بسیار زیادی از لحاظ مالی شده است.

بعد از اینکه شاهد لغو رویداد ها بوده ایم شرکت هایی که در آن حضور داشته اند به صورت برگزاری رویداد های آنلاین به آنها پرداخته اند و باید منتظر ماند و دید، شرکت هایی که در E3 حضور داشتند اینگونه محصولات خود را رونمایی خواهند کرد یا جور دیگری باید منتظر ماجرا باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcmag
1 نظر
  1. شیرین میگه

    چکار میکنه این کرونا
    نابود کرد دنیارو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.