EV هلیکوپتر جدید تویوتا به پرواز درآمد

EV هلیکوپتر جدید تویوتا به پرواز درآمد

در قرن بیست و یکم اتومبیل ها و وسایل برقی به سرعت در حال تحول هستند و تحرک برقی یکی از اصلی ترین عامل های سفر در دنیای مدرن می باشد، و اکثر افراد در دنیا با وسایل برقی و حرکتی مانند خودرو و هواپیما ها به مسافرت های خود می پردازند.

در این دوره زمانی خودروسازان زیادی وجود دارد که برای به تصاحب در آوردن انواع بازار های مختلف جهانی دست به تولید خودرو هایی با کیفیت بالا می زنند تا بتوانند از این طریق محصولات خود را با بالاترین نرخ ممکن به فروش برسانند.

در دهه گذشته شاهد اتفاقات بسیار زیادی در حوزه خودرو و وسایل نقلیه بوده ایم که شرکت های مختلف با ارائه خدمات مختلف و محصولات مختلف شگفتی های مختلفی را در حوزه و صنعت خودروسازی به وجود آورده بودند که جذابیت خاصی را به دنبال داشته است.

اما در دهه جدید شاید شاهد اتفاقات عجیب و جدیدی در دنیای خودرو باشیم که شاهد آن خواهیم بود، EV هلیکوپتر جدید تویوتا می باشد که این شرکت ژاپنی برای تهیه و ساخت اولیه آن حدود ۳۹۴ میلیون دلار هزینه خواهد کرد و گفته می شود این هلیکوپتر تمام برقی خواهد بود.

تویوتا با شرکت Airy Aviation بر روی این پروژه همکاری می کند تا بتواند یک راه ارتباطی و مسافرتی را غیر از خودرو برای مسافرت ها و رفت و آمد های شهری که هزینه کمتر و آلودگی کمتری برای محیط زیست داشته باشد را تولید کند.

پروژه جدید تویوتا به جای زمین آسمان را هدف گرفته است و قصد دارد تا آینده بسیار دور را به نزدیک ترین جای ممکن بیاورد که شاهد آن در سال های آینده در حمل و نقل شهری خواهیم بود.

EV هلیکوپتر جدید تویوتا به پرواز درآمد

EV هلیکوپتر جدید تویوتا با اهداف و پیشبرد عالی در حال تولید

مدیرعامل و رئیس شرکت تویوتا اعلام کرده است تولید هواپیما یا همان هلیکوپتر های پرنده برای ناوگان شهری یکی از اهداف بلند مدت این شرکت بوده است که در نهایت به تولید آن نزدیک شده اند و تا چند سال آینده موفق به تولید انبوه آن خواهند شد.

این شخص نیز در ادامه صحبت های خود درمورد محافظت از محیط زیست و تغییرات اقلیمی اشاره کرد که به عنوان یک تولید کننده خودرو خود را موظف به رعایت این بخش دانسته است و گفته است باید حقوق تمامی حیوانات و گیاهان را رعایت کند تا از محیط زیست در مناطق مختلف نگهداری و محافظت شود.

یک نمونه اولیه از این محصول ساخته شده است که به طور موفقیت آمیزی به پرواز درآمده است اما هدف تویوتا، تولید انبوه این پرنده متحرک می باشد. شرکت Airy Aviation نام کامل EV هلیکوپتر جدید تویوتا را eVOLT نامگذاری کرده است و ادعا می کند این نام مشترکا بین تویوتا و این شرکت انتخاب شده است.

این شرکت با همکاری تویوتا قصد دارد تا این ماشین پرنده را تا سال های آینده به تولید انبوه برسانند و به ناوگان شهری در کشور های مختلف اضافه کنند که در ترافیک و در آلودگی هوا بسیار تاثیر خواهد داشت، این شرکت مشخصات فنی این محصول را نیز منتشر کرده است.

به گفته این شرکت، این پرنده الکترونیکی از ۵ موتور مختلف استفاده خواهد کرد و توانایی جابجایی ۴ مسافر را دارد و تمامی حرکت های یک هلیکوپتر را انجام می دهد، همچنین این ماشین پرنده قابلیت این را دارد که با یک بار شارژ کردن حدود ۱۵۰ مایل معادل ۱۸۹ کیلومتر را با سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت را طی کند. باید منتظر ماند و دید که تویوتا در این پروژه موفق خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر