GOOGLE DUO امکان تماس ویدیویی با ۱۲ نفر را بطور همزمان به شما می دهد

Google Duo، برنامه تماس ویدیویی رایگان غول جستجو، پیشرفتی را ارائه داده است. از این پس امکان برقراری تماس ویدیویی با حداکثر ۱۲ نفر به طور همزمان وجود دارد.

تا همین اواخر، تماس تلفنی با هشت نفر با استفاه از Google Duo امکان پذیر بود، اما اکنون تغییری اساسی رخ داده است. از آنجا که بسیاری از افراد به دلیل وجود کرونا ویروس برای دیدن همکاران، دوستان یا خانواده خود، بیشتر به تماس ویدیویی اعتماد می کنند، گوگل اکنون امکان برقراری تماس ویدیویی را با حداکثر ۱۲ نفر فراهم می کند. این ایده آل برای زمانی است که شما یک جلسه بزرگ با همکاران خود داشته باشید، و یا به سادگی می خواهید با دوستان خود گپ بزنید.

GOOGLE DUO امکان تماس ویدیویی با ۱۲ نفر را بطور همزمان به شما می دهد

ما سپاسگزاریم که Duo به کاربران کمک می کند تا عزیزان خود را در سراسر جهان ببینند. ما تشخیص می دهیم که تماس گروهی در حال حاضر بسیار مهم است. ما امروز تماس تلفنی را از ۸ شرکت کننده به ۱۲ نفر افزایش داده ایم. بیشتر به دلیل آمدن COVID19

ساناز ۲۷ مارس ۲۰۲۰

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

Google Duo به دلیل سهولت در استفاده، ادغام با دستگاه های گوگل هوم و کیفیت تماس های ویدیویی، خود یکی از خدمات تماس ویدیویی مد نظر ما است. این برنامه تا همین اواخر امکان تماس ویدیویی حداکثر تا ۸ نفر را داشت و در آخرین ساعات، حدمجاز را به ۱۲ نفر افزایش داده است.

این خیلی ساده است که، برنامه Google Duo را بر روی تلفن خود استفاده کنید و فهرست را در پایین بکشید. سپس گزینه ایجاد گروه ظاهر می شود، پس آن می تواند حداکثر ۱۱ نفر را از لیست مخاطبین خود برای برقراری تماس ویدیویی انتخاب کنید. در آخر برای شروع تمای ویدیویی، روی شروع ضربه بزنید.

این قابلیت در سرور های Duo مستقر شده است، بنابراین نیازی به آپدیت برنامه نیست (اگر حتی به نظر برسد راحت برسد) اگر هنوز به شما اجازه نمی دهد، ممکن است چند ساعت صبر کنید.

علاوه بر Duo، برنامه های زیادی برای تماس ویدیویی با تلفن هوشمند اندرویدی وجود دارد. به عنوان مثال Hangouts و Skype. همچنین خوب هاش هم Zoom است، برنامه ای که تقریبا در همه سیستم عامل ها موجود است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع 9to5google

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر