گواهینامه HI-RES دوگانه برای ردمی K40 صادر شد

طی چند روز گذشته، ردمی مشخصات برجسته سری ردمی K40 را تحریک کرده است. در تیزر تبلیغاتی اخیر، این شرکت گفته است که این دستگاه از دولبی اتموس پشتیبانی می کند. که می توان برخورد متقابل را از بین ببرد و جلوه های صوتی فراگیر فضایی را شبیه سازی کند.

آخرین تیزر موجود در این دستگاه نشان می دهد که این دارای گواهینامه DUAL HI-RES است. به طور رسمی، پرچمدار ردمی K40 دارای وضوح صدای بالاتر، دامنه دینامیکی بیشتر و پاسخ فرکانسی بیشتر خواهند بود.

HI-RES دوگانه برای ردمی K40

گواهینامه Hi-Res معمولا در هدست های های فای و پخش کننده های DAP وجود دارد. این استاندارد توسط سونی شروع شده و به طور مشترک توسط انجمن صوتی ژاپن، انجمن فناوری مصرف کننده، گروه سرگرمی دیجیتال و شرکت های بزرگ ضبط شناخته شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این استاندارد تصریح می کند که نشانگر های فایل های صوتی باید بیش از کیفیت صدای CD مثل ۲۴بیت/۱۹۲کیلوهرتزی داشته باشند. پارامتر های دستگاه های پخش صدا هم نیاز های خاصی را دارند.

HI-RES دوگانه برای ردمی K40
HI-RES دوگانه برای ردمی K40

در حال حاضر، مجوز Hi-Res توسط انجمن ژاپنی JAS صادر شده است. به علاوه، دستگاه برای دستیابی به استاندارد طلای صدای بی سیم Hi-Res هم به پشتیبانی از پروتکل LDAC یا LHDC نیاز داشت. وب سایت رسمی صدور گواهینامه Hi-Res نشان می دهد که دو مدل K11 و K11A از شیائومی در ژانویه ۲۰۲۱ گواهی شده اند. طبق خبر های قبلی این دو مدل از سری ردمی K40 هستند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر