IFA 2020 به دلیل شیوع کرونا ویروس لغو شد

IFA 2020 ، که یکی از بزرگترین نمایشگاه های الکترونیکی مصرفی جهان، به دلیل ترس ناشی از بیماری همه گیر کرونا ویروس، لغو شده است. این رویداد قبال از این قرار بود بین ۴ تا ۹ سپتامبر امسال اتفاق بیفتد.

این به معنای این نیست که این رویداد به هیچ وجه رخ نخواهد داد زیرا فقط اجتماعات فیزیکی برگزار نخواهد شد، بنابراین به احتمال زیاد شاهد برگزاری آنلاین این نمایشگاه باشیم.

تا به امروز، COVID-19 بیش از ۲ میلیون نفر را در سرتاسر جهان تحت تاثیر قرار داده است و هیچ نشانه ای از توقف آن وجود ندارد. کشور های تلاش می کنند وظیفه خود را به بهترین نحو انجام دهند اما تاثیر آن فقط قوی تر می شود.

همه صنایع مهم از جمله شرکت های الکترونیکی به شدت آسیب دیده اند و این مشکل ممکن است یک بحران اقتصادی را در آینده نزدیک به همراه داشته باشد. رویداد های مهم الکترونیکی، از جمله لیون نفر را در سرتاسر جهان تحت تأثیر قرار داده است و هیچ نشانه ای از توقف آن وجود ندارد.

کشورها تلاش می کنند سطح خود را به بهترین وجه انجام دهند اما تأثیر آن فقط قوی تر می شود. همه صنایع مهم از جمله الکترونیک به شدت آسیب دیده اند و این ممکن است یک بحران اقتصادی را در آینده نزدیک به همراه آورد.

رویدادهای مهم الکترونیکی ، از جمله MWC2020 و Google’s I/O به خاطر این ویروس لغو شده اند. اخیرا هم یک مورد جدید، به نام IFA برلین به این لیست اضافه شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

IFA20: مجموعه ای از ایده های خلاقانه است که برای زمان های بی نظیر طراحی شده است.

IFA برلین در پی تصمیم دولت برلین برای ممنوعیت همه رویداد هایی با بیش از ۵۰۰۰ شرکت کننده تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۰ سال ۲۰۲۰ لغو شد.

IFA برلین ۲۱ آوریل ۲۰۲۰

IFA 2020 به دلیل شیوع کرونا ویروس لغو شد

در یک موضوع اخیر در توییتر، این شرکت لغو واقعه فیزکی مطابق با دستور دولت برلین مبنی بر ممنوعیت وقایعی که بیش از ۵۰۰۰ شرکت کننده دارد را تایید کرده است.

علاوه بر این سازمان دهند های این رویداد GFU و Messe برلین، این موضوع را پیش بینی کرده بودند و در حال حاضر به جستجوی تمام مفاهیم جایگزین که عملکرد های اصلی آنها را نشان می دهد، فکر می کنند. هانس-یواخیم کامپ، رئیس الکترونیک خانگی GFU گفت که او انتظار داشت این تحول اتفاق بیفتد اما تصریح کرد که یک چارچوب برنامه ریزی شده و نظارتی روشن می تواند منجر به برنامه های بهترین برای IFA 2020 شوذ.

لازم به ذکر است که IFA تاریخ دقیقی ارائه نکرده است اما گفته است که جزئیات مفاهیم جایگزین آنها را در آینده نزدیک پس از گفتگو با شرکای GFU و Messe برلین و غرفه داران این رویداد روشن خواهد کرد. با توجه به نوع خشم که اکنون همه گیری نشان می دهد، به نظر نمی رسد که پسایند شروع مثبتی باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___ 

 

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر