MagSafe بهترین گجت ۲۰۲۰ توسط CNET انتخاب شد

MagSafe بهترین گجت ۲۰۲۰ توسط CNET انتخاب شد

اپل همیشه محصولات با کیفیت و قدرتمندی را تولید می کند و همین موضوع باعث پیشرفت و همچنین توانایی های بالای این شرکت شده که در نتیجه شاهد اتفاقات فوق العاده و بسیار هیجان انگیز از سوی شرکت اپل برای بازار های جهانی بوده ایم.

این شرکت قدرتمند دنیای فناوری با ایجاد یک محصول فوق العاده توانسته قدرت خود را در بازار های جهانی به اثبات برساند و توانایی های فوق العاده و بسیار هوشمندانه ای را به نمایش بگذارد و حالا با رونمایی سری آیفون ۱۲ بازار موبایل را به چالش کشید.

یکی از نکات قابل توجه و بسیار حساس این سری عدم وجود شارژر می باشد که اپل در این محصول به خاطر مسائل زیست محیطی شارژر و لوازم جانبی را در داخل این محصول قرار نداده و ما نیز شاهد یک اتفاق عجیب و فوق العاده خاص از سوی این شرت هستیم.

اپل به جای شارژر یک گجت هوشمند رونمایی کرد که از نگاه نشریه های بزرگ MagSafe بهترین گجت ۲۰۲۰ شد که با داشتن قابلیت های فوق العاده و هوشمندانه یک ترکیب فوق العاده و بسیار جذاب دارد که اپل را ترغیب به استفاده از حالت های خاص می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اتفاقاتی که اپل برای این محصول به وجود آورده به بهترین شکل ممکن انجام گرفته و این تجربه کاربری و ساخت گجت های هوشمند را به اپل اضافه می کند و قطعا در سری های بعدی شاهد افزایش کارایی و همچنین بهره وری فوق العاده از محصولات اپل خواهیم بود.

MagSafe بهترین گجت 2020

MagSafe بهترین گجت ۲۰۲۰

این عنوان توسط سایت CNET به این محصول داده شده و دلیل این کار نیز بخاطر کارایی فوق العاده و بسیار حساس این شرکت می باشد که اپل توانسته عملکرد فوق العاده و هوشمندانه ای را از خود به نمایش بگذارد و در نتیجه شاهد اتفاقات فوق العاده و بسیار هیجان انگیز از سوی اپل خواهیم بود.

این سایت اولین مرجع بود که این گجت به دست آنها رسید و آنها بررسی و تست های متفاوتی را از این گجت هوشمند انجام داده اند که نشان دهنده قابلیت های فوق العاده و بسیار ایده آل این محصول نسبت به محصولات مشابه در بازار های جهانی می باشد که به ثبت رسیده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر