ویوو رسما ORIGIN OS را به عنوان رابط کاربری جدید خود تایید کرد

در گذشته، سازندگان چینی هرگز کار خوبی در ارائه آپدیت های نرم افزاری نداشتند. این آپدیت های بعد از اینکه شرکت های در صحنه جهانی مطرح می شوند مهم تر می شود. امروزه اکثر شرکت های چینی آپدیت اندرویدی خود را در اولویت قرار می دهند یا حداقل اطلاعات واضحی را برای مشتریان خود ارائه می دهند.

علاوه بر شرکتهای اوپو و ریلمی، FunTouch OS خود ویوو تا حدودی کم رنگ و محبوبیت کمتری در بین کاربران دارد. این شرکت همچنین در گذشته به دلیل عدم آپدیت مورد آزار بود. اکنون این شرکت می خواهد با یک رابط کاربری کاملا جدید Origin OS، این قضیه را زیر و رو کند.

Origin OS

اولین گزارش ها درباره تبدیل نام تجاری FunTouch OS به Origin OS اوایل هفته گذشته منتشر شد. این پروژه یک بازنگری کامل در FuntouchOSاست و ورود یک هویت سیستم عامل جدید برای این شرکت محسوب می شود.

اکنون، ویوو رسما تایید کرده است که Origin OS واقعی است و به زودی برای هم گوشی های هوشمند واجد شرایط عرضه می شود. این تغییر در زمان مناسب اتفاق می افتد زیرا گوشی های هوشمند ویوو اخیرا به ویژه در هند محبوبیت خوبی کسب کرده اند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

Origin OS می تواند آغاز کننده انتقال شرکت به اندروید ۱۱ باشد

بر اساس گزارش های اخیر، سیستم عامل جدید در تاریخ ۱۹ نوامبر رونمایی خواهد شد. در این زمان است که ویوو کنفرانس توسعه دهندگان خود را برگزار می کند. در آنجا همه جزئیات مربوط به شاخه نرم افزار جدید شرکت را خواهیم شناخت. علاوه بر این، ممکن است این شرکت از فرصت استفاده کرده و ویوو ایکس ۶۰ را رونمایی کند.

این گوشی جدید دارای یک ماژول دوربین قدرتمند تری نسبت به ویوو ایکس ۵۰ خواهد شد و همچنین ممکن است به عنوان اولین گوشی با Origin OS شناخته شود. اکنون سیستم عامل نرم افزاری جدید تنها می تواند اندروید ۱۱ باشد. به غیر از دستگاه و رابط کاربری جدید، کنفرانس ۱۰ نوامبر ویوو به برنامه ها، بازی ها، همکاری تجاری و سایر بخش های فناوری، محصولات اینترنت اشیا و سایر موضوعات تمرکز خواهد کرد.

طبق گفته فاش کننده چینی، ایستگاه چت دیجیتال، Origin OS مخفف ” سیستم عامل اصلی ” است. وی اظهار داشت که این امر باعث بهبود چشمگیر رابط کاربری فعلی Funtouchخواهد شد. این اطلاعات همچنین ادعا می کند که این رابط کاربری جدید به یکی از بهترین تنظیمات رابط کاربری اندرویدی تبدیل خواهد شد. این قطعا ادعا های جسورانه این است. متاسفانه، ما جزئیات زیادی از Origin OS در دسترس نداریم.

ما تنها امیدواریم که رابط کاربری جدید به شرکت در ارائه آپدیت های مداوم برای گوشی های خود هم کمک کند. از این گذشته، ویوو بهترین مثال برای ارائه آپدیت مداوم نرم افزاری نیست، به ویژه در مورد دستگاه های غیر پرچمدار.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر