PS5 در حال آمدن است: به گفته وب سایت رسمی انگلیسی

پلی استیشن ۵ در حال آمدن است. این هشدار مستقیم از وب سایت رسمی جدید ساخته شده برای کنسول آینده سونی تهیه شده است. این شرکت ژاپنی دامنه را برای به اشتراک گذاشتن اخبار بیشتر درباره این پلتفرم باز کرد. اگر چه هنوز جزئیات PS5 منتشر نشده است. سایت بخشی از صفحه پلی استیشن در انگلستان است.

در وب سایت رسمی خود می داند که هنوز آماده ارائه نسخه بعدی پلی استیشن نیست، اما این اتفاق باید به زودی رخ دهد. به حدی که امکان ثبت نام با آدرس ایمیل برای دسترسی به اطلاعات مربوط به انتشار، قیمت و این که خرید از کدام فروشگاه های بازی های کنسول امکان پذیر است.

PS5 در حال آمدن است

در حال حاضر، شایعات حاکیی از آن است که یک خبر بین نیمه دوم تا اوایل مارس اتفاق می افتد. البته، هر فن، در ماه فوریه منتظر راه اندازی بود. آنچه به نظر می رسید معقول ترین انتخاب PS4  نبز در ماه فوریه رونمایی شد. با این حال، به نظر می رسد که این اتفاق فقط در اوایل ماه آینده رخ خواهد داد. به عنوان مثال تحلیلگر Benji-Sales در هفته اول ماه آینده نمونه رسمی این کنسول را انتظار دارد. شایان ذکر است که GDC 2020 (کنفرانس توسعه دهندگان بازی) بین شانزدهم و بیستم برگزار می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ما هنوز باید منتظر تائید رسمی باشیم، اما تمام این واقعیت سونی در حال حاضر رونمایی از PS5 را نشان می دهد، نشانه خوبی است. عدم وجود جزئیات از سونی باعث علاقه مندان به کنسول آینده شده است. PS4 با بیش از ۱۰۹ میلیون واحد فروخته شده یک موفقیت بزرگ است. بنابراین طبیعی است که کل رسانه روی اعلان متمرکز شده باشد.

قیمت PS5 در زمان مناسب رونمایی می شود

مدیر مالی سونی، هیروکی توتوکی گفت که نمی خواهد استارت را بسوزاند.این شرکت می خواهد قیمت  را در زمان مناسب فاش کند،پس از همه، ما شاهد یکی از شدیدترین جنگ های بین کنسول های بعدی هستیم. PS5 و ایکس باکس ایکس برای جذب ترجیح گیمر ها با فناوری پیشرفته و بازی های انحصاری بسیار پیش بینی شده در تلاشند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر