PS5 سریعترین کنسول در جهان : به ادعای سونی

سونی ادعا می کند PS5 سریعترین کنسول در جهان خواهد بود

در صورتی که آگهی شغلی که توسط سونی ارسال شده است صحت داشته باشد ، Sony PS5 “سریعترین کنسول” در جهان خواهد بود.

لیست شغلی برای یک مدیر ارشد مهندسی ابر در Sony Interactive Entertainment سونی ادعا را جسورانه کرده است ، که بدون شک با توجه به وضعیت نسل کنسول فعلی ، ابروها را بالا می برد – با Xbox One X که برنده قدرت پردازش محض در رقابت با PS4 Pro است .

در این لیست آمده است که متقاضی بالقوه به “ساخت زیرساخت ابری نسل بعدی” کمک خواهد کرد ، و “همچنین یکی از رهبران یک تیم نخبه خواهد بود که بسیار هیجان زده است تا سریعترین کنسول جهان آینده (PS5) در سال ۲۰۲۰ را راه اندازی کند.”

نبرد تا پایان

با توجه به تنظیمات Xbox Scarlett و PS5 در همان پنجره انتشار تا پایان سال ۲۰۲۰ ، این سؤال که کنسول بر روی قدرت و سرعت روی همدیگر را از بین می رود ، بسیار مهم خواهد بود – با کنسول های سریعتر قادر به از بین بردن صفحه نمایش در حال بارگذاری طولانی خواهید بود ، و بیشتر ارائه می دهید.

دارایی های درون بازی ، تأخیر در زمان چند نفره را کاهش داده و تجربه بازی نرم و صمیمی تر را برای بازی های عظیم جهانی باز (Cyberpunk 2077) یا تیراندازهای آنلاین سریع همچون (Call of Duty: Modern Warfare) انجام دهید .

مطمئناً سرعت هر دو کنسول نسل بعدی جهشی خواهد بود از آنچه امروزه بازیکنان به آن عادت دارند و اختلافات کوچک در سرعت ممکن است برای بعضی از اینها مهم نباشد ، به عنوان مثال بازی های اختصاصی یا پشتیبانی از لوازم جانبی مانند هدست های VR – با داشتن سونی پیشرو. در هر دو جبهه مسابقه .

اما اگر PS5 واقعاً بتواند لقب “سریعترین کنسول جهان” را برای خود کسب کند ، ممکن است بزرگترین مزیتی را که Xbox در حال حاضر در نسل فعلی کنسول های بازی دارد ، از بین ببرد.

___ با سیم پو همراه باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر