گلکسی S21 FE در وب سایت سامسونگ ظاهر شد

گلکسی S20 FE یک گوشی هوشمند بسیار محبوب در میان کاربران سامسونگ بود. دلیل این موفقیت نسبت قیمت به عملکرد آن است. سری گوشی های فن ادیشن تجربه پرچمدار با قیمت پایین را ارائه می دهند. به نوعی می توان گفت همان نوع لایت قدیمی هستند. سامسونگ به مخاطبان خود اطمینان داده که برنامه هایی برای آینده سری گوشی های فن ادیشن دارد. تکرار آینده این سری با عنوان S21 FE ارائه خواهد شد. این گوشی اخیرا در وب سایت رسمی سامسونگ مکزیک مشاهده شده است.

در منوی کشویی سایت و قسمت تبلیغات اشاره ای به گلکسی S21 FE شده است. غیر از این هیچ چیز دیگر وجود ندارد. اما با این حال این ه خبر خوبی برای کاربران است. چون از آنجا که خبر هایی در گوشه و کنار وب از آن وجود داشت و حالا هم که شاهد درز رسمی هستیم، می توان حدس زد که زیاد با رونمایی فاصله نداریم.

گلکسی S21 FE در وب سایت سامسونگ

البته این می تواند اشتباه تایپی هم باشد. چون که بعد از یک بار مشاهده جای خود را به گلکسی S21 اولترا داده است. انتظار این است که اولین پرده برداری از این دستگاه جدید در ماه اوت به وقوع بپیوندد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشخصات احتمالی گلکسی S21 FE


این گوشی هوشمند از یک صفحه نمایش ۶.۵ اینچی فول اچ دی پلاس استفاده خواهد کرد. احتمالا شاهد نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی هم خواهیم بود ولی پشتیبانی از HDR کمی دور از انتظار است.

S21 feدارای پردازنده اگزینوس ۲۱۰۰، ۶ یا ۸ گیگابایت رم، ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایت حافظه داحلی، باتری ۴۸۰۰ میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ سریع ۲۵ واتی و شارژ بی سیم ۱۵ واتی خواهد بود.

آداپتور شارژ هم درون جعبه موجود نخواهد بود. قیمت اولیه پیش بینی شده هم حدود ۷۸۰ دلار است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر