Soundtrap Capture نرم افزار ضبط صدا

Soundtrap Capture نرم افزار ضبط صدا

Soundtrap از زمان آغاز به کار خود در سال ۲۰۱۳ راهی ساده برای ساخت موسیقی آنلاین ارائه داده است. استودیوی ضبط مبتنی بر وب و کراس پلت فرم ظاهری ساده دارد که برای مبتدیان ترسناک نیست – دور شدن از بیشتر ایستگاه های کاری صوتی دیجیتال مدرن (DAW). اگرچه این باعث جذابیت بیشتر Soundtrap برای کاربران از هر سطح مهارت می شود ، مجموعه ابزارهای آن گزینه هایی برای افراد باتجربه نیز دارد. و این برای موزیسین ها و پادکسترها درست است.

سال گذشته ، شرکت متعلق به Spotify یک استودیوی ضبط آنلاین اختصاصی برای پادکست ها به نام Soundtrap for Storytellers اعلام کرد. اکنون امیدواریم که بتوانید با Soundtrap Capture ایده گرفتن از ایده ها و همکاری در ایده های آهنگ را بسیار راحت تر کنید.

Capture یک برنامه تلفن همراه است که مانند همتای دسک تاپ خود Soundtrap Studio ، دارای یک رابط کاربری ساده است که به صورت ساده و بصری طراحی شده است. در واقع ، وقتی برنامه را برای شروع ضبط آهنگ باز می کنید ، همه آنچه را که در یک دکمه ضبط قرمز مشاهده می کنید ، مشاهده خواهید کرد. هنگامی که قسمت (یا قسمتهایی) از آهنگ خود را گذاشتید ، یا چیزی را که قبلاً ضبط کرده اید وارد کردید ، می توانید دیگران را به پیوستن به پروژه دعوت کنید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
Soundtrap Capture نرم افزار ضبط صدا

Soundtrap Capture نرم افزار ضبط صدا

Capture برای دسترسی به آنها پیوند دعوت از طریق ایمیل یا پیام ارسال می کند. البته ، برای ضبط کردن ، آنها باید برنامه را از قبل روی دستگاه تلفن همراه خود نصب کنند. اگر این کار را نکنند ، روند دعوت آنها را وادار به انجام این کار می کند. همه همکاران شما به یک حساب Soundtrap احتیاج دارند ، اما این سرویس freemium است ، بنابراین برای استفاده از آن مجبور نیستید هزینه ای بپردازید – و نه آنها.

وقتی مردم کلیپ های خود را به پروژه اضافه می کنند ، در عرض چند ثانیه به صورت جداگانه در صفحه اصلی نمایش داده می شود. در طی یک نمایشی کوتاه که تماشا کردم ، همکاران در مکان های مختلف تقریباً بلافاصله پس از ضبط ، موارد جدیدی را ظاهر می کنند. همه کسانی که برای شرکت در پروژه دعوت شده اند ، تمام اجزای موجود در آن صفحه اصلی را می بینند.

سپس می توانید برای پالایش ایده آهنگ یا جدا کردن یک عنصر ، کلیپ های خاصی را بی صدا کنید. و اگرچه Capture یک برنامه تلفن همراه است ، شما می توانید از آن برای ضبط سازها یا آوازها قبل از لایه بندی هر دو از تلفن خود استفاده کنید.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر