SSC Tuatara سریع ترین خودرو دنیا با شتاب بسیار بالا

SSC Tuatara سریع ترین خودرو دنیا با شتاب بسیار بالا

بلاخره دنیای خودرو شاهد تغییر اساسی و بسیار مهمی شد و شاهد اضافه شدن قابلیت های ایده آل و بسیار خاص هستیم که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد و عملکرد مثبت و خوبی داشته باشد و قطعا هم اینطور بوده و شرکت های مختلفی دنبال به دست آوردن قابلیت های متفاوت بوده اند.

ویژگی های هوشمندانه و بسیار جذاب این شرکت از تمامی لحاظ بسیار مناسب بوده و همین عملکرد باعث به وجود آمدن قابلیت های ایده آل است که در سطح بسیار بالایی قرار گرفته است و این شرکت می تواند تمامی دستاورد های مناسب را به وجود بیاورد.

حالت های به وجود آمده در بهترین سطح ممکن قرار دارند و می توان گفت کیفیت قابل قبول و بسیار هوشمندانه ای که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد خواهد بود و همین موضوع باعث برتری کلی و کامل شرکت تولید کننده این خودرو خواهیم بود.

SSC Tuatara سریع ترین خودرو دنیا نامگذاری شده است و با ثبت سرعت حدود ۳۱۶ کیلومتر بر ساعت بهترین رکورد را میان خودرو ها به ثبت رسانده است و با اختلاف بسیار زیاد نام خود را به عنوان سریع ترین خودروی دنیا معرفی کرده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت های هوشمندانه و بسیار جذاب این حالت باعث شده است تا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های به وجود آمده باشیم، همچنین شاهد حالت های مناسب و بسیار ایده آل خواهیم بود که این شرکت توانسته در بالاترین سطح ممکن از خود به نمایش بگذارد.

SSC Tuatara سریع ترین خودرو دنیا

SSC Tuatara سریع ترین خودرو دنیا

رکورد قبلی این سرعت نیز دست خود همین شرکت است و با ثبت سرعت ۲۸۰ کیلومتر بر ساعت برای نسخه قبلی این خودرو توانسته بود رکورد سریع ترین خودروی دنیا در سال ۲۰۱۹ را ثبت کند که امسال نیز این رکورد به دست این شرکت شکسته شد.

شرکت های زیادی برای ساخت چنین خودرو هایی اقدام می کنند و باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این شرکت توانایی این را دارد که بتواند عملکرد خودرو تا توسعه دهد و رکورد های جدیدی را به ثبت برساند و یا شرکت دیگری وارد رقابت با این شرکت خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر