SSC Tuatara سریع ترین خودرو دنیا :۳۳۰ کیلومتر در ساعت

SSC Tuatara سریع ترین خودرو دنیا :۳۳۰ کیلومتر در ساعت

شرکت SSC که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو های اسپورتی و پیشرفته می باشد و از قابلیت های هوشمندانه و بسیار ایده آل بهره مند می باشد و همین موضوع باعث شده تا شاهد قابلیت های هوشمندانه و بسیار ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند باشیم.

قابلیت هایی که این شرکت توانسته در این خودرو به کار بگیرد بسیار جذاب و خاص می باشد و باعث شده تا شاهد ثبت یک رکورد تاریخی و بسیار جذاب برای این خودرو باشیم که تبدیل به سریع ترین خودروی دنیا شده است و رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است.

با تیونینگ این خودرو شاهد اضافه شدن قابلیت های بسیار جذاب و هوشمندانه و همچنین جذاب و قابل قبول هستیم که شرکت SSC توانسته در بهترین حالت ممکن برای کاربران خود در نظر بگیرد و همچنین شاهد اتفاقات هوشمند و بسیار جذاب از سوی این شرکت می باشد.

SSC Tuatara سریع ترین خودرو دنیا با ثبت سرعت ۳۳۰ کیلومتر در ساعت می باشد که برای اولین بار در تاریخ خودرو های سوپر اسپورت ثبت شده است و یک رکورد قابل توجه و بسیار هوشمندانه ای می باشد که این شرکت آنرا به طور کامل ارائه داده است.

بخش فنی این خودرو شاهد تغییرات بسیار زیادی شده است و همین تغییرات باعث افزایش چشمگیر سرعت نهایی خودرو شده و در آخر شاهد به وقوع پیوستن قابلیت هوشمندانه و بسیار ایده آل هستیم که از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

SSC Tuatara سریع ترین خودرو دنیا

شلبی (هیچ ارتباطی با کارول شلبی راننده فقید مسابقه ای) SSC آمریکای شمالی را در ریچلند واشنگتن در سال ۱۹۹۸ آغاز کرد. این شرکت Ultimate Aero را از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۳ تولید کرد و در سال ۲۰۰۷ ، اتومبیل اسپرت شش لیتری سوپرشارژ V8 عنوان ” سریعترین خودروی تولیدی جهان “با حداکثر سرعت حداکثر ۴۱۰ کیلومتر در ساعت (۲۵۶.۱۸ مایل در ساعت).

Aero عنوان خود را به مدت سه سال حفظ می کرد تا زمان بوگاتی ویرون سوپر اسپرت در سال ۲۰۱۰ ، که سرعت ۲۶۷.۸۵۶ مایل در ساعت را داشت قبل از برکناری توسط Koenigsegg Agera RS در سال ۲۰۱۷ با سرعت ۲۷۷.۸۷ مایل در ساعت.

با در نظر گرفتن تمامی قابلیت ها و آمار و ارقامی که برای این خودرو به ثبت رسیده نشان می دهد کمتر خودرویی می تواند به زودی بتواند رکورد این خودرو را بزند و تا چند سال آینده شاهد بی رقیب بودن نسخه نسبت به سری های قبلی خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر