Time Flies اپل بدون آیفون :عدم رونمایی آیفون ۱۲

Time Flies اپل بدون آیفون :عدم رونمایی آیفون ۱۲

شرکت اپل دیروز طی مراسمی که با نام انحصاری Time Flies برگزار شد محصولات بسیار جذاب و فوق العاده ای را رونمایی کرد که واقعا از لحاظ کیفی در سطح بالایی قرار دارند و شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل برای تمامی محصولات این شرکت هستیم.

محصولاتی همچون آیپد ایر ۲۰۲۰ و اپل واچ سری ۶ در این مراسم رونمایی شدند که واقعا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بودند که نسبت به نسخه های قبلی خود پیشرفت های چشمگیر و فوق العاده ای را به همراه داشتند که موفقیت اپل را به طور کل به رخ می کشد.

از جذابیت های این رویداد می توان به رونمایی از یک ساعت میان رده یا همان قیمت پایین اشاره کرد که از قابلیت های مشابه اپل واچ سری ۶ پشتیبانی می کند و با نام انحصاری SE می باشد که یک گجت با هزینه بسیار پایین برای کاربران اپل منتشر شده است.

Time Flies اپل بدون آیفون برگزار شد و حتی حرفی در این رویداد از گوشی جدید و نسل جدید این سری زده نشد و این یعنی به زودی شاهد یک مراسم جداگانه برای رونمایی گوشی جدید اپل در سری محصولات آیفون با قابلیت های بسیار خاص و جذاب خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اپل مزایا و معایب زیادی را با رونمایی نکردن آیفون ۱۲ به جا گذاشت که یکی از مزایا ایجاد یک رویداد در زمان دیگر شد که می تواند جنبه تبلیغاتی و جذب کاربر زیادی را به سوی اپل داشته باشد و یکی از معایب یکپارچه نبودن مراسم بود که این گوشی را در لیست خود کم داشت.

Time Flies اپل بدون آیفون

Time Flies اپل بدون آیفون

رویداد انحصاری اپل همیشه در ماه های شهریور برگزار میشد و حداقل یک آیفون در این بازه زمانی رونمایی می شد که حالا بعد از این رویداد در سال ۲۰۲۰ به احتمال زیاد شاهد رونمایی آیفون جدید در ماه های آینده باشیم که زمانبندی اپل را هم به تاخیر انداخته است.

همچنین با این کار اپل منتظر عملکرد رقبا در رونمایی گوشی همراه می باشد و با اضافه و کم کردن قابلیت های متنوع و متعدد در بخش طراحی و سخت افزار این گوشی نسبت به بازار های جهانی و رقبای خود می خواهد محصول با کیفیت و خوبی را راهی بازار های جهانی بکند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر