VR محور بعدی ایکس باکس نخواهد بود

رئیس ایکس باکس می گوید هیچ کس به دنبال واقعیت مجازی نیست

VR محور بعدی ایکس باکس نخواهد بود

با کنسول های نسل بعدی سونی و مایکروسافت در حدود یک سال جزئیات بیشتری نسبت به مکانیزم ماشینی در دست خواهد بود . در مورد ایکس باکس بعدی که که تحت عنوان پروژه اسکارلت فیل اسپنسر می گوید که در ایکس باکس بعدی بر روی VR (واقعیت مجازی) متمرکز نخواهیم بود .

با توجه به سخنرانی های اسپنسر او هرگز بزرگترین حامی واقعیت مجازی نبوده است . او در سال ۲۰۱۶ قبل از انتشار کنسول ایکس باکس وان ایکس ، گفت که VR احساس نمی شود به صورت آزمایشی به این کننسول بیاید .

مدیر اجرایی مایکروسافت می گوید که او عاشق این نقل قول نیست زیرا سعی نمی کند کاری را انجام دهد که مردم در VR انجام می دهند ، اما این بدان معنی نیست که نظر او در مورد این فناوری تغییر با بهبود یافته است . اسپنسر در گفتگو با استویور در X019 گفت : من با VR چند مشکل دارم که این مشکل منزوی است و من بازی ها را به عنوان یک تجزیه مشترک می دانم . ما به آنچه مشتریان درخواست می کنند پاسخ می دهیم و هیچ کس در درخواست ها درخواست VR نمی کند .

VR محور بعدی ایکس باکس نخواهد بود

اکثریت قریب به اتفاق مشتریان ما می دانند که آیا تجزیه VR را می خواهند ، امکانی وجود دارد که بتوانند آن را دریافت کنند . ما حجم آن را در رایانه های شخصی و سایر دستگاه ها از حالا می بینیم .

اسپنسر در سخنان خود افزود : مانند همه چیز در زندگی ، پول نیز یک نوع عامل است . به هیچ نحو میلیون ها نفر فروش نخواهد داشت یا به عبارتی واضح اندک شماری پول خود را در راستای خرید محصول آمیخته با VR خرج کند .

ممکن است مایکروسافت اعتقاد چندانی به VR نداشته باشد ، اما به نظر می رسد رقیبش سونی از VR برای PS5 خود استفاده کند ، احتمالا به همین دلیل PSVR در PS4 موقعیت و جایگاه نسبی بوده است . شایعه شده است که این غول ژاپنی در حال تولید هدست بی سیم است که دارای وضوح ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ رزولوشن ، ۱۲۰ هرتز سرعت تجدید ، میدان دید ۱۲۰ درجه ای ، قابلیت AR و با هر بار شارژ ۵ ساعت بدون نیاز به شارژر کار می کند . همچنین این رو هم گفته باشم چبزی حدود ۲۵۰ دلار در هنگام انتشار قیمت دارد که می تواند در کنار PS5 باشد .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر